Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek jó tapasztalata...

Van valakinek jó tapasztalata a Toluna nevezetű kérdőív kitöltős oldalról?

Figyelt kérdés
Elvileg pénzt vagy ajándékutalványt lehet kapni kérdőívekért, rengeteg aktív felhasználója van, már eltelt 3 nap és érdekes módon még egy kérdőívet sem kaptam, hogy kitölthessem, csak a felhasználók valami egyszavas válaszos kérdéseket osztanak meg, hogy ő már válaszolt, de ahogy olvastam azért semmi nem jár, csak úgy kedvtelésből lehet megcsinálni, nagyon becsapásnak érzem ezt az oldalt is...
2017. nov. 10. 14:30
 1/7 anonim válasza:
83%
Pedig teljesen jó oldal, de nyilván nem ebből fogsz meggazdagodni. :) Én fél éve regisztráltam és most sikerült a napokban összeszedi a 3000 pontot, ami 3000 ft. Tehát változó, hogy milyen sűrűséggel jönnek a kérdőívek. Ha aktív vagy az oldalon azt jutalmazzák. :) Vannak érdekes játékok is néha, amiért szintén lehet pontot nyerni. Csak türelem kell ehhez az egészhez. :D
2017. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Ja lehagytam egy 0-át bocsi, még reggel van. :D 30.000 pont kell hozzá.
2017. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

tök egyértelmű a dolog. minek fizetnének ki minden egyes tagnap rendszeresen egy vagyont? van mondjuk 1000 aktív tag, meg egy hónapban 15 db kérdőív különböző témákkal. te gondolom megadtad regisztrációdnál az érdeklődési köröket, lehet a 15 kérdőívből csak 1 vagy 2 illik rád, és akkor majd azt kitölteti veled, már persze akkor, ha mondjuk nem csak 100 emberre van szükség.


itt meg a rendszer fog válogatni, nyilván azokat fogja előnyben részesíteni, akiknek még nagyon messze van a kifizetési ponthatár...szóval előbb-utóbb kapsz majd egy kérdőívet, talán kettőt is abban a hónapban, utána jövő hónapban meg meg majd semmit...ez ilyen.

2017. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jesszus 30 ezer pont 3 ezer forint? Hát az nem semmi. Egyébként kaptam egy kérdőívet, nagy örömmel ki is töltögettem, (mert amúgy imádok kérdőíveket töltögetni, és nem ebből akarok meggazdagodni, de ha már a kedvtelésemmel kereshetek egy kis bérkiegészítést, annak ki ne örülne...)VISZONT amit nagyon furcsállok, hogy azt a választ kaptam, hogy még ezt ők kijavítják, és ha elfogadják a válaszaimat, akkor kaphatok érte pontot, és ezt nem igazán értem, hiszen egy kérdőíven mit javítanak ki? Esetleg, hogy rossz választ adtam? vagy hibásat? Konkrétan nincs olyan opció, ami hibás választ jelölne, illetve egy kérdőív attól kérdőív, hogy sok embernek pl eltér a véleménye, vagy épp egyezik, de sok ember gondolkodik másképpen a dolgokról, ezért nem tudom ezt normálisan értelmezni, hogy fogják ezt kijavítani, na meg elbírálni, hogy ezért én érdemlek-e pénzt.
2017. nov. 11. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
sokszor beleraktak ellenörzőkérdéseket, egy dologról megkérdeznek többször is, kicsit másképpen feltéve. ha az ember teljesen eltérő választ ad, akkor lehet, hogy csak random kattingatja be a válaszokat, tehát az egész felmérésnek nem lenne semmi értelme.
2017. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MihiBetyar válasza:
100%

Én kb 1 hónapja álltam neki kérdői'veket kitölteni, regeltem kb 8 oldalra, de ezekből 3 volt az ahol láttam hogy vannak is kerdői'vek,és nem teljesen nevetséges a pénz amit adnak.Csak úgy i'mmel ámmal csinálom, 1 hetet egyáltalán nem csináltam, 1 oldalon már elértem 1 1500 ft-os kifizetési határt, 1 másikon meg közel vagyok hozzá. Kifizetést még nem próbáltam, de utánajártam az oldalaknak, és megib'zhatónak i'rták őket,tovább fogok keresni ilyen oldalakat,mert 5-10 kell minimum amit rendszeresen használok, hogy értelmes összeget kapja.


Összefoglalva: Lehet velük pénzt keresni, de nem minden oldallal, és nem 1 oldallal, valamint nem sokat, de kis plusznak tökéletes.

2019. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs!

Olcsó János Társaság.

Eltűnnek a pontok, hogy meg tudjon élni a Vállalat! :-)

Hivatalosan elévülésnek nevezik.

Erre szorulnak, sajnálatraméltó Nyomorékok

Német oldalakon rengeteg panasz, negatív értékelés.

Felejtsd el őket.

Van bőven korrekt cég, keress rájuk.

Toluna = Bukás

2022. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!