Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazon hitelkartya elonyok,...

Amazon hitelkartya elonyok, hatranyok?

Figyelt kérdés

Engem leginkabb az erdeklne, hogy mi az a 30e amit egybol jovairnak az elso vasarlasomnal, es miert, valamint tenyeg barmikor felmondhatom-e, akar a vasarlas utan is, es az ajandek 30e bezsebelse utan is?

A nemet amazonrol rendelek ausztriaba, nem tudom, hogy a magyar felhasznaloknak is kidobja-e ezt az opciot(most szerettem volna valamit rendelni, es feldobta mint valami teljesen hetkoznapi ajanlatot, aztan ki tudja mennyit szakitanak le az emberrol...), mert magyar nyelven nemis nagyon talaltam erre valaszt...nemetul is csak ilyen kerites, forumot sajna nem, angolul igen,de amerikaban meg gondolom teljsen mas az erre vonatkozo jogszabaly...

Koszi a segitseget!



2017. nov. 15. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"mert magyar nyelven nemis nagyon talaltam erre valaszt"


Most komolyan, a banki szerződések sokszor még magyarul sem érthetőek normál ember számára.

2017. nov. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem banki papirok, tajekoztato jellegu szoveg,de kb ilyen google forditoval volt leforditva magyarra....-.-
2017. nov. 15. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!