Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan határozzuk meg egy...

Hogyan határozzuk meg egy csomag méretét? Postaautomata miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

Tegnap nem sikerült feladnom egy csomagot automatába mert túl nagynak bizonyult. Kénytelen vagyok 2 darabba szétszedni, de hogy értelmezi a posta a következő méreteit?:


'L’ (large) – nagy méret: 50x31x35 cm


Valaki segítene benne? Melyik az első, a második és a harmadik szám? Azt értem, hogy magasság, szélesség, hosszúság, de milyen sorrendben van? A segítséget előre is köszönöm! 18/f



2017. nov. 15. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nem tök mindegy? Bármelyik oldala 50 cm lehet (mondjuk, a leghosszabb), bármelyik oldala max 35, ill. 31 cm lehet.

Ha szétszeded ketté, akkor dupla postaköltséget kell fizetned - nem tudom, nem érné-e meg jobban egyben hagyni és úgy feladni MPL üzleti vagy netcsomag, ha internetes oldalon adtad el, pl. Vatera, stb.

2017. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vevőm ragaszkodik a két csomaghoz, fizeti is a költségeket. :D Köszönöm a választ.
2017. nov. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!