Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki tudja,...

Van itt valaki, aki tudja, hogy Angliában mikorra érkezik az árvaellátás?

Figyelt kérdés
21 éves tanuló vagyok, Skóciában tanulok. Egy évet kihagytam ezelőtt, akkor nem kaptam az árvaellátást, viszont most újra benyújtottam a papírt, még szeptember 20-a körül, de azóta semmi értesítőt se kaptam, hogy történne valami. Van itt valaki, aki esetleg hasonló cipőben jár és tudna infókkal szolgálni? :)

2017. nov. 15. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia én szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben de azért tanácsot tudok adni. Hívd fel a szervezetet ahova benyujtottad a papírt vagy menj be személyesen sokszor egyszerűbb így megoldani mert sokszor a több ezer papír között elkeveredhet vagy lehet hogy oda se ért.
2017. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!