Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az ember csaló...

Szerintetek ez az ember csaló lehet? Vagy a hirdetés átverés? Többi lent

Figyelt kérdés

A jófogáson több, mint egy hónapja szemezek egy hirdetéssel. Nagyon olcsón kapnék aktivitásmérőt elvileg bontatlan, garanciával.2990ft, Ez 3660-ról ment le.Ez máshol 15000 ft. Még postaköltséget se kellene fizetnem. Kérdezem tőle, hogy esetleg foxposttal tudná-e küldeni.Neki egyszerűbb feladni postán. Most kérdeztem meeg, ha kifizetem, bekapcsolná -e a háztól-házig-ot. Erre nem érkezett válasz, de gondolom, hogy mi lesz a felelet.Gyanús még, hogy nagyon régen megvan az áru, ha egyáltalán van áru.

Ha én előre utalom a pénzt, de nem kapok semmit kb. 3000 forintom bánja. És a gyerekem karácsonyi ajándéka.Szóval nektek is gyanús a csalás, vagy nyugodt szívvel utalhatok?



2017. nov. 26. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az . Mi a buli abban hogy egy drága cuccot potom áron ad és állja a költségeket ? Írj neki hogy foglalod utalsz meg egy ismerősöd is , ha kettőtöknek is eladja csaló . Vagy írd meg közelébe lakik a haverod és megveszi de kipróbálja , ekkor h kitalál mindent vagy csönd akkor is csaló . De ha van felesleges 3 ezred és nem bánja nyíltam adok egy szlaszámot és küldjed ...
2017. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több színben is van neki ráadásul.Neked még mindig inkább elküldöm a pénzt, mint egy ilyennek. Amúgy nincs felesleges 3000ft-om. De ha újonnan megvehetném biztos helyről, akkor több i van rá.
2017. nov. 26. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

-állandó készletről rendelni Kínából nagyon olcsón.

vagy

-csaló


ez a két eshetőség van.

2017. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esélyes inkább, hogy dropshiping, megrendeli neked a kínaiaktól, ezért nem tud foxposttal szállítani


szóval hagyd ki és redndeld meg magadnak:

[link]

2017. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Fitbit az egy elég ismert márka, de bármi előfordulhat. Én inkáb csalásra gyanakszom. Köszönöm a linket,át fogomtanulmányozni.
2017. nov. 26. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

ja fitbit, na fitbitet tuti nem dropshippingel, és nem is tudja 3000-ért adni


ha fitbitet akarsz, akkor még ma vedd meg a fitbit hivatalos oldalán, vagy az amazon.de/co.uk-n vagy az edigitaltól


ezek megbízhatóak és még black friday van náluk


fitbitből a flex a legolcsóbb, de én ahelyett inkább vennék miband 2-t kínából (fenti banggoodos linken megtalálod - én is ott vettem) - banggood vagy a gearbest meg is érkezik karácsonyig, ha most rendeled, ebay esélytelen

2017. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszok! Még levelezésben vagyok az úrral,azt írja, utánvéttel is tudja küldeni. Vajon féltéglát küld? Vagy egy üres dobozt?


Egyébként volt már fitbit flexem, sőt zip is volt a családban, bizonyított már :)

2017. nov. 27. 04:32
 8/8 A kérdező kommentje:
A fórum lezárására: Megjött a zip. Természetesen emberünktől. Utánvéttel kértem, ugyanannyiért adta. Hogy miért tudja ilyen olcsón adni az rejtély. :)
2017. nov. 30. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!