Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lassan egy hónapja kellett...

Ha lassan egy hónapja kellett volna megjelennem a munkaügyiközpontban a kötelezö jelentkezésen de elfelejtettem, akkor jövöhéten már késö lesz?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, kèső lesz. Nem is èrtem hogyan gondoltad, hogy majdnem egy hònap nem fog nekik feltűnni. Az időpont nem vèletlenül van megadva. Ìgy màr törölve is vagy a rendszerből.
2017. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor izgasson, ha kapsz is tőlük valami ellátást, nem csak regisztrálva vagy.

Egyébként árokásáson kívül más melót úgyse szoktak ajánlani, annál jobbat meg találhatsz magadtól is.

2017. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Komplikato ***** válasza:
Van ahol egy napért is. Nekem volt olyan, hogy az utolsó határidős nap csütörtökre esett, amikor ugye nem fogadnak csak friss regisztrációs embereket, de akkor telefonon meg tudtam beszélni a pénteket. Bizonyos esetekben amúgy lehet emailben(!) jelentkezni, csak ezt elfelejtik megemlíteni, mert ezt előre kell jelezi.
2017. dec. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!