Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeritek a Binatex nevű...

Ismeritek a Binatex nevű tőzsde pénzkeresős oldalt? Ez tényleg működik? Én most regisztráltam, hát kíváncsi vagyok. Tapasztalatokat megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

"pénzkeresős oldalt?" - :D :D

Bocs, de pénzt maximum az keres rajta,aki üzemelteti.


"Ez tényleg működik?" - ja, ismét csak : aki üzemelteti, annak jól működik.


"Én most regisztráltam" - látod, ha regisztráció előtt beírtad volna itt a keresőbe, hogy Binatex, nem is regisztráltál volna. Nézd csak, ennyi találatot hozott ki - mazsolázhatsz belőle...


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=binatex&kat..

2017. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
1-es, dehogynem regisztrált volna :D Az összes ilyen okostóni azt gondolja, hogy ebből milliomos lesz.
2017. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bináris kereskedésben gondolkodsz, inkább IQ Option.
2017. dec. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Attila_07 válasza:
Ha az oktató videót megnézed, abból is egyértelmű, hogy ez egy újragondolt online piramis (más néven: pilóta) játék, ahol egy valaki keres biztosan a BINATEXIA LTD. Nincs mögötte pénzteremtés, csak a játékosok által befizetett pénzből lecsípi a jutalékát és a maradékot újraosztja, vagyis a játékosok közül néhányan nyernek és sokan vesztenek. Ha minden korrekt lenne, akkor az MNB honlapján nem szerepelne a társaság a figyelmeztetések között: [link] LTD
2018. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!