Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláskeresési járadékra...

Álláskeresési járadékra vagyok jogosult, most kapnám az utolsó részletet, de nem jelentem meg novemberben a munkaügyin az adott novemberi időpontban (ami a kiskönyvbe van írva). Automatikusan elbuktam az utolsó havi járadékot?

Figyelt kérdés
Van-e lehetőség kijavítani a hibát? Sajnos nem is jeleztem, hogy nem tudok menni, más település lett a tartózkodási helyem, totál kiment a fejemből.

#pénz #megszűnés #munkanélküli segély #Álláskeresői járadék
2017. dec. 10. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt tőlük kellene megkérdezned, velük kellene megbeszélned, mert ezt így megmondani ...

Azt tudom, hogy én évekkel ezelőtt egyszer, egyetlenegyszer jártam így, de talán 3-5 napot késtem a jelentkezéssel (kiment a fejemből teljesen). Jeleztem feléjük és rendben volt minden, nem töröltek, nem zártak ki. Viszont azt tudni kell, hogy én nem voltam jogosult semmiféle pénzbeli ellátásra, tehát nem volt a dolog mögött hazugság, számítás, meg ilyenek. Nem azért nem mentem valahol sunyiba dolgoztam és nem közöltem, egyszerűen így esett.

2017. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* Nem azért nem mentem MERT *
2017. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát én alkalmisként dolgozok mellette de arra van is lehetőség szóval nem kell titkolóznom. Holnap felveszem velük kapcsolatot.

2017. dec. 10. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Párom nem volt bent egyszer sem, és végig kapta 90 napig. Kb 2 hónappal később jött egy levél, hogy törlik, mivel nem jelent meg.
2017. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, én is ebben bízok! :)
2017. dec. 10. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem mindig tudtam elmenni, és egyébként is az agyamra ment, hogy órákat utaztam, utána meg vártam arra, hogy megkérdezzék, hogy áll a munkakeresésem.


Előtte telefonon jeleztem, hogy éppen állásinterjúra megyek aznap, és többnyire a következő hónapban kellett újra mennem. Akkor megint egy telefon... :)

Konkrétan az álláskeresési igénylésénél, és még egy kötelező tájékoztatón voltam csak ott, pedig fél évig voltam munka nélkül.

Az elhelyezkedésemről is postán értesítettem őket. De csak arról, hogy X. Y. napon elhelyezkedtem, töröljenek a nyilvántartásukból. Arról, hogy hova, mennyiért, nem jeleztem, mert közük nincs hozzá.

Én is 90 napig kaptam az ellátást.

2017. dec. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!