Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Facebookos csoportban szeretné...

Facebookos csoportban szeretném eladni néhány cuccomat. Mi a legbiztonságosabb fizetési mód ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen hirdetést láttam már, és hogy potenciális vásárlók jelentkeztek kommentben. A bankszámlaszám megadása messengeren keresztül azonban veszélyes lehet, nemigaz? Mire kell figyelni, inkább ismerős arcnak eladni a dolgokat? Ugyanez a kérdésem vásárlással kapcsolatban. PayPalom nincs, azt tanácsos csinálni?

2017. dec. 13. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megadod a bankszámla számodat, semmi nem fog történni - max be fog fizetni rá.

Arra viszont figyelj, hogy ne küldd el az árut, amíg nem érkezett meg a pénz.

Eladóként más kockázatod nincs. Vevőként javaslom a személyes átvételt, ha nem megoldható, akkor már problémásaab... Az utánvét sem véd meg semmitől - ugyanúgy kaphatsz egy féltéglát.

2017. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, az ilyesmivel tisztában vagyok, szoktam webáruházakból rendelni, és ha új helyről rendelek, mindig utánanézek, mennyire megbízható / ismert a hely.

Elsősorban arra voltam kíváncsi, hogy a bankszámlaszám kiadása mennyire veszélyes "így önmagában".

2017. dec. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!