Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy egy saját...

Mi kell ahhoz, hogy egy saját üzletet nyithassak?

Figyelt kérdés

Pl. teabolt, vagy valamilyen vegyeskereskedés.


Mekkora esély van arra, hogy beinduljon és jól működjön egy bolt?



2017. dec. 14. 03:41
 1/3 anonim válasza:
Sok pénz kell hozzá, és jófej alkalmazottak, illetve egy barátságos, de figyelemreméltó reklám
2017. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg tényezős. Attól is függ, hol van, kiket célzol meg, eléred-e a kívánt vásárlóközönséget, milyen a konkurencia a közelben; tudsz-e költséghatékonyan eleget hirdetni, van-e egyáltalán elég érdeklődő az adott termékkörre. Általánosságban nem hiszem, hogy lehet felelős véleményt alkotni erről.
2017. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem kezd az aljánál (de ezt természetesen te döntöd el) kis ház, bódé, kuckó. Jó reklám: egy tábla, plakát stb...

Szerintem az is fontos hogy ne legyen rossz környezetben (ne legyen eldugott helyen), sok vendég legyen, kedves munkások. Telket venni, fizetést adni stb. Mindig szerintem több pénzed legyen mint amennyit "pontosan" kiszálmodtál, mert egy hiba becsúszik és lehet hogy mondjuk nem tudod fizetni a dolgozókat, vagy nincs meg a felszerelés. MEG OTT VANNAP AZ ELŐÍRÁSOK PL.: TISZTASÁG, STB...

2017. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!