Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata internetes penzkeresesben?

Figyelt kérdés
Nem használok ilyeneket csak kíváncsi vagyok kinek jött be valami. Szívesen meghallgatom
2017. dec. 16. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Gattyán Györgyöt keresd meg.
2017. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ki ő? Az internetes pénzkeresés Gyurcsók Józsefe?
2017. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ mit értesz internetes pénzkeresés alatt.


Ha ez a kattintgass és kapsz 0.001 dollárt/eurót, akkor az inkább vicc, mint munka.


Ha olyan munkára gondolsz, ahol kell szakértelem is és otthonról végezhető, akkor kérdezz. :)

Webfejlesztéssel foglalkozom és eddig még egy cég sem mondta, hogy kötelező bejárnom. Így itthonról dolgozok.

2017. dec. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 integratyper válasza:

Affili.net;Zanox.de[akit felvásárolt az awin.com];CJ.com;Tradetrecker.de;Superclix.de;Tradedoubler.de;Belboon.de;Financequality.net csak hogy néhány komoly céget írjak. Nekem bejött, de a többségükkhöz német/és vagy angol nyelvtudás szükséges. Egy jó [és főleg látogatott weboldallal] tudsz keresni nem kevés Euro[€]-t.

Sok sikert!

2018. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem van. Szerintem egy teljesen korrekt és jó oldal, ha úgy használja az ember, ahogy kell. A szponzoromnak elég sok kifizetése volt már. Lassan és is összegyűjtöm. Adatlapnak jól kell lennie kitöltve, mert ha hiányos akkor nem fizetnek ki. De ha belegondolsz ez jogos.. 3 egyszerű kérdésük van, a neved, címed, telefonszámod, meg egy személyi a kifizetésnél. Ha ezeket valaki képtelen befotózni, akkor a pénzt is várhatja.. amint minden ki lesz pipálva, semmi sem hiányos úgy 3 napon belül kifizetik a pénzt.

Ha valakinek tudok segíteni írjatok nyugodtan!

2018. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!