Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megvegyem az iphone x-et?

Megvegyem az iphone x-et?

Figyelt kérdés
Mindenki le akar beszelni rola, mert kesobb olcsobb lesz.. De nagyon tetszik az a telefon es talaltam jofogason 330ezerer, megvegyem? Vagy jobb lenne vodsfonnal venni?

2017. dec. 17. 00:09
 1/10 anonim válasza:
49%
Az ios nem a legjobb benne,vannak hibái,amiken még dolgozik az apple,várj még vele.
2017. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Csak azzal a tudattal vedd meg, hogy ha megreped a hátulja, annak a javíttatása pont annyiba fog kerülni mint az új készülék fele. Ha nem több...
2017. dec. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én a 6+ óta nem váltottam. Egyszerűen nem érzem azt, hogy ez kéne!

Nem nézz ki rosszul, de állítólag jön jövőre egy nagyobb képernyős X, azt megvárom. Hátha arra csere lesz.

2017. dec. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Jógogásról ne, ha kell vedd meg az appletől, garanciával, biztosítással

De csak akkor, ha a havi fizetésed legalább az árának a 1,5 szerese

2017. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Utolso, minek akkora fizetes hozza mikor van hitel es zacskos leves?
2017. dec. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Jófogásról semmiképpen sem vennék ilyen drága készüléket: azt szoktam mondani: nem vagyok annyira gazdag, hogy kidobjak ennyi pénzt.

Gondolj bele: nem kapsz semmi garanciát, semmi biztosítékot arra, hogy 2 hét múlva is működni fog a készülék. Az beladó nyilván nem veszi vissza - nem is köteles, magánszemélyként. Akkor? Kidobtál 330 ezer ft-ot az ablakon?

2017. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" talaltam jofogason 330ezere"


Gondolom utánvéttel vagy előre utalással, igaz? :)

Mindeképp vedd meg, neked való!

2017. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk ha már jófogásról kell összecigánykodni mert nem telik rá akkor inkább ne vedd.

Meg amúgy sem ér ennyit egy telefon, egy sima 7-es vagy 8-as fele annyiba kerül és majdnem ugyanazt tudja.

2017. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
VEDD meg! Nagyon jó! Bőven megérne 500 ezret is.
2017. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%
Gondolod h megeri? Megvennel barmilyen telefont ha tudnad, h az eloallitas kb a tizedet teszi ki a teljes arnak, csak az a zsido banda eladja 10szer annyiert, mert valami rohadtul ujat adnak el? Mert pedig igy van. Szerintem egyebkent vedd meg, ha neked tetszik, NEM masnak vesszuk a telefonokat, csak ezt sokan elfelejtik. Ami a tudasat illeti, abszolut felesleges megvenni, abszolut. Elarulom neked egy 140 ezres telefon erzesre ugyanazt adja at mint egy csillios. Abszolut ugyanazt. Tudod van az a hatar, ami utan akarmilyen fejlesztes is raknak bele, a kulonbseget nem lehet erezni. Nyilvan a szamok mast mutatnak, de azok csak szamok. Egyebkent az ilyen telefonok arra jok, h felvagjon vele az ember, DE miutan az ember megmutatta a baratjainak meg a rokoainak, azutan erteket veszti a sajat szemeben. Egy honap utan elmulik a varazs, es azon kapja magat az ember, h elkoltott egy rakas penzt, az eleteben semmi nagy dolog nem valtozott, az ismerosei reg elfelejtettek hogy hu de kiraly az az ember mert neki ez meg az van, es nezi a draga telefont ami sokkal tobbet nem nyujt mint egy kozepkategorias telefon.
2017. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!