Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki szerencsejátékozik?...

Van aki szerencsejátékozik? Azon belül a Puttó?

Figyelt kérdés

Most kezdenék bele, de kicsit homály van, szóval ha a tétem 1000 forint és ha szerencsémre bejön, akkor akkora a nyereményem amekkora a nyereményszorzó? Tehát 1000x10000? Vagy most hogy van ez? Ill. Mi pontosan a sorsolások száma?


[link]


2017. dec. 17. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
az alaptétet kell megszorozni a szorzóval nem a teljes feltett összeget. Ha te játszol pl négy mezőt 200 Ft-ért, de csak az egyik mezőben jön be a 8+1 találat, akkor 200*10000 lesz a pénzed, hiába játszottál 800 Ft-ért. De azt pl csinálhatod, hogy egy mezőben nem 200 Ft-ért játszol, hanem pl 1000-ért. Na ekkor ha itt telitalálatod van, akkor nyersz 1000*10000-et. Tehát attól függ egy mezőben mennyiért játszol és abban a mezőben miket találsz el.
2017. dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem írtam le, hogy kombináltról volt szó, vagyis a "B" mezőben nem 1-et jelöltem meg, hanem 4-et. Így az az egy mező 1000 ft. Még valami, ha pl. Mondjuk 16:23 volt az utolsó sorsolás, de én 16:24-kor küldtem játékba és mivel 5 percenként van sorsolás, ezért én a 16:28 kell majd megnézzem ugye? (1 sorsolásról van szó).
2017. dec. 17. 09:19
 3/3 anonim válasza:

Na és az mit jelent ha sorsolás után ilyet kapok s.szám:************ ?

Meg sose kaptam ilyet egy sorsolás után sem

2018. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!