Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen tanfolyamokat, programo...

Milyen tanfolyamokat, programokat, webes oldalakat ajánlanátok TŐZSDÉZÉS elkezdéséhez?

Figyelt kérdés

Informatikusként dolgozom jelenleg, és arra gondoltam, hogy mellékesként belevágok a tőzsdézésbe. Ez ugye azt jelenti, hogy teljesen nulláról kezdeném a dolgot. És tudom milyen végtelen határai lehetnek az internetnek, és nagyon sok gyenge (haszontalan) és ugyanakkor erős (hasznos) oldalak lehetnek tőzsdézés elkezdésével kapcsolatban.


Ebben szeretnék segitséget és tanácsot kérni olyanoktól, akik már elkezdték régebben, és nem bánták meg, jól belejöttek, és szintén hasonló módon, vagyis mindenféle közgazdaságtani múlt nélkül.


Elsősorban ezekre lennék kiváncsi, de minden hasznos információt szivesen fogadok:

- érdemes-e pár napos tanfolyammal kezdeni?

- ha igen, mely tanfolyamok lehetnek a legjobbak (nem baj ha sokkal drágábbak)

- mennyi időt kell rászánnia az embernek, mire elér egy olyan szintre, hogy azt mondhassa magáról, hogy "én ehhez már értek", függetlenül, hogy keresett-e már vele pénzt vagy sem

- milyen netes oldalakat ajánlanátok, ahol lehet tőzsdézni, demózni?

- vannak-e külön letölthető programok PC-re vagy telefonra, ami segit a tőzsdézés tanulásában, vagy csak az űzésében?

- milyen újságokat, hirportálokat érdemes nézni a piac nyomon követéséhez?


Ezek a kérdések foglalkoztatnak első sorban. Remélem tudtok pár hasznos információt adni!

Köszönöm!



#oktatás #pénzügy #piac #tőzsde #tőzsdézés #tőzsde tanfolyam #tőzsdeoktatás #tőzsde oktatás
2017. dec. 18. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Youtubeon a kbc Equitasnak vannak oktatvideói, illetve tartanak webináriumokat. Az equitas egy banki hátterű brókercég ahol tudsz online kereskedni tbszt nyitni stb.
2017. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!