Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az alábbi tőzsdei...

Hogyan lehet az alábbi tőzsdei megbízást létrehozni?

Figyelt kérdés

Online Erste Netbrokeren adom-veszem a papírokat.

Példa: Tételezzük fel, hogy 2970 Ft-ért vásároltam részvényt. Jelenleg 2975 Ft az árfolyama. Hogyan tudok olyan megbízást adni, hogyha 3000 Ft-ra emelkedik az ára, akkor eladja (limit áras), viszont ha 2930 Ft alá csökken az ára, akkor is adja el (stop limit)?



2017. dec. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy tranzakciót lehet "programozni". De kérdezd meg az ügyfélszolgálatot.
2017. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok, pedig szerintem teljesen logikus lenne, hogy egy megbízásba meghatározzam az alsó és a felső határt.

A "csináld magad" módszernél egyenlőre nem találok jobbat: Felső értékre limit áras megbízás, alsó értékre meg árfolyam értesítő beállítása, csak ehhez állandó internetre van szükség.

2017. dec. 22. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges. Eladni akkor érdemes ,ha legalább 10-20 % körüli nyereséget realizálsz. Az pedig nem holnap történik.Arról már nem beszélek ,ha lefelé megy! Ajjjaj..
2017. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen a nyereség a cél, de ha elindul lefelé az árfolyam és nem akarok nagy veszteséget elviselni, akkor valahol meg kell állítani a lejtmenetben.
2017. dec. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!