Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptovaluta tárolás ledger...

Ferenc112 kérdése:

Kriptovaluta tárolás ledger nano S. Nem értem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogyha bitcoint akarok tárolni offline, akkor az ugye lehetséges ledger nano s eszközzel. Az lenne a kérdésem, hogyha elhagyom az eszközt akkor azt vissza lehet hozni a 24 biztonsági szóval egy új eszközön. De ez hogy lehetséges hogyha a private key csak az én ledger nano s eszközömön van tárolva.

#kulcs #bitcoin #kriptopénz #kriptovaluta #Ledger Nano S #bitcoin tárolás #bitcoin offline tárolás #private key #kriptovaluta privát kulcs
2017. dec. 23. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

"De ez hogy lehetséges hogyha a private key csak az én ledger nano s eszközömön van tárolva."


A 24 szavas seedből generálódik az összes privát kulcsod. Tehát a seedet biztonságban kell tárolnod, ne tudja meg idegen mert akkor el tudja költeni a bitcoinjaidat.


(Trezorban ezen felül plusz jelszót is meg lehet adni ami gyakorlatilag olyan mintha a 25. szó lenne a ledger nano s-ben van-e ilyen nem tudom.)

2017. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!!!
2017. dec. 23. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!