Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El lehet adni egy facebook...

El lehet adni egy facebook csoportot?

Figyelt kérdés

Egy közel 400 (ebben a pillanatban 386) tagú facebook csoportról van szó ami játékszerver hirdetésekkel foglalkozik.

A csoportnak én vagyok az egyetlen adminisztrátora viszont nincs senki akire rámerném bízni így azt gondoltam hogy eladom.

Hol illetve mennyiért lehetne 'továbbadni' rajta?



2017. dec. 27. 22:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem sok a tagok száma viszont egy viszonylag régi (Counter strike) szervereket hirdető oldal
2017. dec. 27. 22:11
 2/9 A kérdező kommentje:
hirdető csoport*
2017. dec. 27. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Tehát, aki fizet neked, az lehet sík hülye, tönkreteheti a csoportot?

Te mennyit fizetsz a Facebooknak csoportodért?

Ha átveszi valaki, fizesse azután.

Ha ingyenes, miért akarna fizetni neked az átvevő?

2017. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha talsz ra vevot, vele abban egyezel meg amiben akarsz. Azert ovatosan, nehogy a vegen se penz, se poszto ne legyen. Account vagy admin jog atadasakor eleg nagy az atveres eselye, atveszi, jelszot valt, teged kizar, majd 'elfelejt' fizetni. Te meg futhatsz a penzed utan, mert nincs hova feljelenteni.
2017. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából az eladást átadásnak értettem csak ne egy kis cigó gyerek vegye át aki széttrollkodja hanem aki tényleg foglalkozna vele.

Az utóbbi időben heti 30 csatlakozó az átlag.

2017. dec. 27. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
A helyedben az aktívabb csoporttagok között érdeklődnék.
2017. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Te mennyit fizetsz a Facebooknak csoportodért?

Ha átveszi valaki, fizesse azután.

Ha ingyenes, miért akarna fizetni neked az átvevő?"


Fúú, sok eszed neked sincs :D

2017. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Jogi szempontból ez nem lehetséges, mert a csoport nem a te tulajdonod, hanem a Facebooké. Ettől függetlenül kéz alatt még eladhatod, hogy mennyiért az attól függ hogy neked mennyi jövedelmed van belőle. Ha semmi, akkor erősen kérdéses hogy ér-e valamit a csoport.
2017. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy eladhatod, külföldön ez bevett szokás. Viszont ha rám hallgatsz, vársz vele addig, amíg kb 3000+ tagú lesz a csoport, vagy még több.
2017. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!