Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan működik pontosan a tőzsdén ajánlati könyv?

Például a legmagasabb eladási ár az legyen 100 darab 50 dollárért. Most én vagyok olyan optimista (vagy hülye) hogy ennél magasabb vételi megbízást adok mondjuk 100 darabra 51 dollárért. Tehát a kérdés:

A legmagasabb vételi áron lesz a kötés (darabja 50 dollár) vagy az én magasabb vételi megbízásomon kapom mag a 100 darab részvényt?

Tudom elég esetlen kérdés de nem találok egyértelmű választ erre. Előre is köszönöm a választ!

Keress kérdéseket hasonló témákban: tőzsde, ajánlati könyv, vételi ár, részvény, megbízás

2018. jan. 4. 15:31  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

P.S: előre is bocsánat az elírásokért

# 1/1Időpont 2018. jan. 4. 15:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet külföldön könyvet kiadatni?
2017 Van esély rá, hogy ezen a héten kihozzák a csomagot?
Kirakós bélyegzőhöz van más betűtípusú gumik?
Hogyan működik a postán a csomagküldés, milyen módok és díjak vannak?
Tudnátok Wattpados sztorikat ajánlati?
Gyakorlaton Praktikerbe dolgozok de szertnek megegy munkahelyet talaltam Auchan de nekem a Praktikerbe van leadva az EÜS konyvem, de az Auchanba is kerik mit tegyek? Most...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!