Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek visszafizettetheti...

Szerintetek visszafizettethetik velem a pénzt?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok, ma kaptam a Munkaügyi Központtól egy levelet. Egy fél éves tanfolyamra beiskoláznának, emellé havonta kapnék bruttó 45000 Ft keresetpótló juttatást.

Mi van abban az esetben, ha mondjuk ezalatt az idő alatt találok munkát, és félbe kell hagynom a tanfolyamot. Akkor az addig felvett pénzt vissza kell fizetnem?


2010. jún. 4. 17:38
 1/1 anonim válasza:
igen, kifizettetik veled a pénzt. Sőt akkor is ha a vizsgáid nem sikerülnek z adott szakmába, egyik ismerősömnek ki kellett fizetnie, ő 60ezret kapott havonta 6 hónapon keresztül és nem sikerültek a vizsgái így perkálhatott vissza. De ha bemész és megkérdezed akkor sztem segítenek.
2010. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!