Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin utalás pending státusz...

Bitcoin utalás pending státuszban?

Figyelt kérdés
Első bitcoin utalásom (Blockchain). Kb. 3 órája utaltam 50$ körüli összeget és még mindig "pending" állapotban van (0/3 confirmed). Ez normális? Kb. mennyit kell várni a teljesítésre? A rendszer által felajánlott tranzakciós díjat fizettem.

2018. jan. 10. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
kb. mennyit kell várni. valamennyit. ez mindig változó. majd ha sorrakerül a tranzakciód, és feldolgozzák, akkor végbemegy. ez lehet, hogy pár óra, de lehet pár nap is.
2018. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeséget csináltam, mert olyan bitcoint küldtem tovább, ami az utaláskor még unconfirmed volt (pár perccel később már confirmed).
2018. jan. 10. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Satoshi Nakamoto utalásai 2009-óta nem teljesülnek. Ezért hagyta ott a francba az egész bitcoint, mert látta, hogy nem működik.
2018. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így járt. Nekem azért reggelre átment az utalás.
2018. jan. 11. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:

"olyan bitcoint küldtem tovább, ami az utaláskor még unconfirmed"


Amíg a szülő unconfirmed addig ez se lesz confirmed. De akár ugyanabba a blokkba is bekerülhetnek.

2018. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy érted ha utalsz egy walletről, akkor arról utána addig nem lehet utalni míg az utalás nem teljesül, vagy vissza nem rúgja?
2018. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De lehet, csak amíg az első nem confirmed addig a második se lesz az. Vagy egyszerre lesznek azok vagy először az első utána a második. Feltételezve hogy egymásra épülnek, tehát az első tranzakció outputjából fizetted a másodikat, ha külön címről akkor bármilyen sorrend lehet.
2018. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert nekem ép ez a gondom, utaltam electromról nagyon kicsi fee-vel FEE: 0.00003 BTC és elfogadta.

meggyorsitottam a [link] -al, de nem tudom sikerült e.

Mindenesetre nap eltelt s nem ment át, de 2 megerősítés lett még a meggyorsítás előtt is.

Most pedig nem hagyja a tranzakciót magasabb FEEvel se az electrum.

2018. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de 2 megerősítés lett még a meggyorsítás előtt is"


Ha lett 2 megerősítés akkor az már gyakorlatilag végleges. A megerősítés azt jelenti, hogy bekerült egy blokkba. Onnantól kezdve 10 percenként kb. növekszik a megerősítések száma mindden egyes újabb blokk egy megerősítés.

2018. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!