Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan élnétek, ha havi átlag...

Hogyan élnétek, ha havi átlag 3 millió forintot keresnétek? (de nincs nagy felhalmozott vagyonotok)

Figyelt kérdés

Tehát kb. 1 évnyi fizetés már lenne a zsebetekben, 30-35 millió forint, és átlag 3millió forintot keresnétek minden hónapban, de nem tudnátok meddig tart ez. (Bármikor kirúghatnak, stb.)


Mennyit költenél, mire? Vennél valami egzotikus dolgot, utazgatnál? Ha igen, milyen értékben? Mire költenél? stb.



#fizetés #pénz #nettó #sokat keresni #mit csinálnátok sok pénzzel
2018. jan. 13. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Ha 3 millióm lenne, akkor is utaznék, az nagyon kell :) Sőt, ha lenne egy minimálbérem, akkor is, csak nem annyira messze (no igen, nem ez életem fénypontja anyagilag :)).


Koponyákat tuti vennék. Sokat, életnagyságút is féldrágakőből kifaragva, sokféle replikát, állatkoponyákat... Odáig nem vinném, mint egyesek, akik minden kis gerinces csoportból akar egyet, nekem tuti nem kell elefánt- és bálnakoponya...

De párszáz szett emberkoponya is elég sokba kerülne, ami elég komolyan illegális, persze, ez egy régi dédelgetett és sosem megvalósuló tervem :)


Néhány motort s egy pöpec, hatalmas, erős s feleslegesen sokat fogyasztó terepjárót is (ezekhez kéne még 2 jogsi, de mit lehet tenni? repülő és pilótavizsga nem kell, annál erősebb a tériszonyom).


Valami jó kis játék valamely pályáját megépíttetném, ha túl nagy, feltölteném személyzettel, az elég határozottan tudná enni a pénzt, de szórakoztatna.

Nem vagyok befejtető típus, szóval azon a téren igen szolid, biztonságosabb dolgokat csinálnék, de előbb infót kéne gyűjtenem.


S persze dolgoznék. Remélhetőleg nem olyan meló lenne, ahol nonstop ott kéne lenni, mert nélkülem megáll az élet, ott határozottan nehéz motorostúrákra menni. De ennyi pénzzel indítva nem aggódnék a jövőmért.


Első kötben tehát élnék kicsit, aztán elgondolkodnék, konkrétan mit csináljak a pénzzel, a fentiek csak kósza tervek, amik összejöttek az évek, évtizedek során. Ezt azért jobban átgondolnám. De koponya, motorok, autó és a világ beutazása lenne benne, az fix.

2018. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván először vennék lakást, autót, ami kell.


Étterembe járnék, bejárónő takarítana.


Szabadidőmben utazgatnék, meg kipróbálnék minden olyat, amit eddig a pénz miatt nem tettem meg.


Befektetnék, jótékonykodnék, erősen elgondolkoznék saját vállalkozáson.


Hosszabb távon azt hiszem a munka és a hobbi egyesülne a saját cég irányításában, hiszen azt csinálhatnék, amit akarok.

2018. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Elképzelném, hogy milyen szinten szeretnék élni ha megszűnik ez a pénzforrásom (pl kirúgnak), majd megnézném, hogy ahhoz mekkora tőkére lenne szükségem, hogy biztosítani tudjam, majd ezután nagyságrendileg 30-70 arányban a felélés/vagyonépítést játszanám, amíg el nem érem a szükséges tőkeszintet (utána a 30-at növelhetem tetszés szerint).
2018. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!