Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet ha...

Milyen következménye lehet ha rendszeresen puskát árulok az osztálytásaimnak? 15

Figyelt kérdés
Begépelem, szerkesztem kinyomtatom kicsibe. Olyan 4-5órát szoktam vele dolgozni, és emberenként kb 200 ért adom el. Alkalmanként kb 1500-2000 forintot keresek vele. Lehet ennek valami következménye?

2018. jan. 15. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Max fegyelmi tárgyalás.
2018. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Kirúgnak az iskolából.
2018. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem adsz számlát és nem fizetsz adód, ami nyilván gond, de ez olyan kis tétel, hogy senki nem foglalkozik vele.

Nem értem a kirúgós kommentet. A kérdező tanulmányi segédeszközt gyárt, a felelősség a használóé. Ha valaki könyvből puskázik, szerinted a nyomdát fogják behívni elbeszélgetésre?

2018. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Úristen de nagy arc vagy! :D
2018. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2000 forintért 4-5 órát dolgozni nem éri meg, szerintem emeld kicsit az árakat. Egyébként én büszke lennék rád. Mindig mondom, hogy aki meglát egy piaci rést és ki tudja használni, annak messze több haszna lesz az életben ebből a képességéből, mint a verselemzésből vagy a Pitagorasz-tétel bizonyításából, de neked már most több hasznod van belőle :D Le a kalappal :)
2018. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"mint a verselemzésből vagy a Pitagorasz-tétel bizonyításából"


A sors iróniája, hogy mire egy puskával végez, valószínűleg a tananyagot is nagyjából tudni fogja. Win-win.

2018. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os. Igen, ezért is jó, mert elég jól megtanulom vele, és még pénzt is keresek. Aki meg írta h nem éri meg:nem emelhetem az árakat, annyit az embereknek sem ér. Viszont a semminél több, új gép meg nem a fán terem:/ sajnos..
2018. jan. 17. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

EU-s pályázatokat írjál inkább szerintem.


Tegyük fel, az EU ad 800 milliárd forint támogatást kilátóhelyek létesítésére a Dél-alföldi régióban. Erre várnak pályázatokat.


Te meg csinálsz ilyen pályázatot egy embernek, amiben levezeted, hogy 800 milliárdból ilyen meg olyan innovatív fejlesztéssel, meg zöldmezős beruházással simán kihozható 26 kilátó.


Miután meg az ember megnyerte a pályázatot, szétbontja a disznóólat meg a kerítést a tanyáján és csinál a fából 26 kupacot, amire kiírja, hogy kilátó.


Ezután a 800 milliárd forintból ad neked 80 milliárdot, a többit meg elkölti ribikre meg helikopterekre.


És a haza fényre derül.


Persze csak viccelek: álomországban, a valóságban ilyen nincs, úgyhogy ne is próbálkozz ilyesmivel...

2018. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!