Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol reklamálhatok ha a vállalk...

Hol reklamálhatok ha a vállalkozó leszámlázta a munkát és én kifizettem, utólag derült ki hogy a felét a munkának nem végezte el?

Figyelt kérdés
Fürdőkád alatt volt csőtörés 300.000 Forintot fizettem a helyreállításért, a víz továbbra is folyik, a külön kihívott másik szerelő elmagyarázta, hogy a hibát a fürdőkáddal takarta el !

2018. jan. 17. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szólnék a vállalkozónak, hogy a Békéltető Testülethez fogok fordulni, ha nem adja vissza a pénzt.

Gondolom, fényképekkel egyértelműen bizonyítható, hogy a hiba továbbra is fennáll.

2018. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ptk vállalkozói szerződés, vagy megbízásos szerződés hibás teljesítése miatt a vállalkozónál. Ha nem reagál vagy nem téríti meg a többlet költséget, akkor fizetési felszólítással,majd fmh-val is behajtható, hibás teljesítésre hivatkozva, mivel kis értékű a kár.
2018. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi az a ptk, mi az a fmh ?

Bocsi de tudatlan vagyok !

2018. jan. 19. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:

ptk polgári törvénykönyv szerinti vállakozói szerződés.



[link]


hibás teljesítés:

[link]


fmh fizetési meghagyás



[link]

2018. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2018. jan. 20. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!