Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a bitcoin...

Nem értem ezt a bitcoin vásárlás- eladás arányt. Korábban 9% volt az eladás és 91% a vásárlás. Most 20%-ra nőt az eladás. na de nem ugyanannyit vásárolnak, mint amennyit eladnak, hisz minden eladáshoz egy vásárlás is hozzátartozik, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy eladás meg vásárlás? Ha valaki elad valamit, azt valaki megveszi és fordítva.
2018. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Buy wall, Sell wall.

A többi google.

2018. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyes pont ezt nem értem én se. De akkor mit jelent a csík?
2018. jan. 17. 14:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a Plus500-on zajlik a valós kereskedés, ez csak egy felület így ha a Plus500-on van 1 ember aki vesz és éppen egy se shortol. Akkor máris 100% a vevők aránya.


Tehát amikor te veszel a Plus500-on akor nem egy másik Plus500 felhasználótól veszel. Használj valós váltót/tőzsdét ha azt akarod hogy a váltón belül minden vásárláshoz tartozzon egy eladás.

2018. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megérteni akarom, nem használni.

Tehát akkor ha jól értem, arról van szó, mintha lenne egy kalapban x db cetli, s ma a ki vagy betett cetlik aránya úgy oszlik meg, hogy 80%-ot vettek ki s 20%-ot tettek be?

Vagyis dollárra átváltottak sok bitcoint?

2018. jan. 17. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Plus500-on lehetsz long (buy) vagy short (sell) pozícióban, van 10 user az oldalon abból 8 long pozícióban van és 2 short pozícióban.


Amikor te long pozícióban vagy akkor a Plus500 a háttérben egy valós váltón vesz a pénzedből Bitcoint.*


Amikor te short pozícióban vagy akkor a Plus500 a háttérben egy valós váltón shortol a pénzedből Bitcoint.*


*Hogy valójában csinál-e bármi műveletet a Plus500 azt nem lehet tudni.

2018. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja értem, akkor ez tulajdonképpen vételi és eladási ajánlat?

Olyasmi mintha azt mutatnák, hogy a jofogáson hány olyan hirdetés van ami "elad" egy terméket s hány olyan hirdetés ami "keres" egy terméket?

2018. jan. 17. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb. a lényeg, hogy a Plus500 nem egy valós tőzsde csak egy közvetítő a tőzsdékhez. Egy valós tőzsdén minden vétel mögött kell lennie egy eladásnak.
2018. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!