Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Interneten rendelt árut nem...

Interneten rendelt árut nem viszik vissza?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket, de sajnos rossz színt küldtek. Telefonos egyeztetés után küldték az általam választottat, de a régit nem vitték el. Most szólnom kéne? Szívesen megtartanám ezt is :)
2018. jan. 18. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Igen, szólod kell, csak akkor tarthatod meg, ha az eladó azt mondja, egyéb esetben ez simán lopás.
2018. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
A visszaküldést mindig a vevőnek kell intéznie saját költségén.
2018. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

"A visszaküldést mindig a vevőnek kell intéznie saját költségén."


Ha hibás teljesítés történt (mint jelen esetben), akkor a hibás termék visszaszállítása (is) az eladó felelőssége és költsége.

2018. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam a céget, azt mondták utána néznek a dolognak, eddig nem jött érte senki. Nincs esetleg valamilyen időtartam, ami után a magaménak tudhatom?
2018. jan. 19. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!