Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sporoltam 2 millio forintot....

Sporoltam 2 millio forintot. Mibe lenne ezt érdemes megforgatni? Tudom, szakemberhez kellene fordulni, plussz ez kevés pénz .. de érdekelne a véleményetek. Bármi amivel ti foglalkoztok? Erre a pénzre legközelebb fél év mulva lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Szeretném legalább megduplázni. Én felnőtt egyedül állo férfi vagyok, igy nem kell családra költenem. Eddig nem folalkoztam a pénzel, csak ugy megmaradt, két év alatt a fizetésemből. Viszont idén év végén szeretnék uj életet kezdeni külföldön, ezért kellene egy kis tőke.

2018. jan. 20. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh, hát olyan bombabiztos dolog nincs, amivel ne tudnál ugyanennyit bukni, máskülönben mindenki azt csinálná.


Abba tudok segíteni, mibe NE fektesd:


- MLM-átverés

- Forex, online szerencsejáték

2018. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nagyon magas kockázat mellett lehetne csak ezt a pénzt ennyi idő alatt megduplázni. Ez vagy online szerencsejátékot jelent, vagy kriptovalutába fektetést vagy napi tőzsdézést. Sima állampapírokkalal meg más alacsony kockázatú befektetésekkel ez nem fog menni sajnos.
2018. jan. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokra vágysz. 2milliót ennyi idő alatt vagy szerencsejátékkal, vagy nagyon kockázatos tőzsdei befektetéssel vagy illegális tevékenységgel lehet megduplázni.
2018. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Ennyi idő alatt úgy lehet csak megduplázni, ha felteszed a pirosra, és az nyer :D


Egyébiránt kockázatmentesen / kis kockázattal szerintem ilyen max. éves 2-3%-t lehet kihozni belőle.


Én újragondolnám a helyedben a számokat :)


Üdv!

2018. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy 2 millió vagy 200, ma megduplázni pénzt csak kb. ruletten lehet, ahogy írta az előző. Nem véletlen marha alacsonyak a hozamok mindenen, nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, csak úgy lehet pénzeket duplázni.

Ez az egyik, a másik, ha ennyire semmihez nem értesz pénzügyi téren, téged csak nagyon csúnyán be fognak palizni és jó eséllyel bebukod ezt a kis pénzt. Mert 2 millió az nem összeg befektetésnél, főleg ha ez az össz vagyonod. ALAPSZABÁLY, hogy nem rakod mindened befektetésbe. Józan paraszti ész...

Forgasd vissza inkább magadba és tanulj még valami szakmát pl. vagy nyelvet, ez a pénz ennyire elég.

2018. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Először tojásban forgasd meg, utána zsemlemorzsában.


Viccet félretéve, ha fél év múlva kell a pénz, akkor befektetni sem éri meg, mert ennyi idő alatt nem hoz semmit.


Ha meg lenne ember, aki olyan tanácsot ad, amivel fél év alatt duplázod a pénzed, az nem ezen az oldalon tengetné az idejét hanem csillagászati összegeket keresne tanácsadással.

2018. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném legalább megduplázni. "


Középtávon nem reális elvárás. Csak kockázatos dolgokkal és/vagy munkával tudod megduplázni. Szerencsejáték, vállalkozás, stb.... egyikről sem a biztos siker jut az ember eszébe.


Az MLM-es hülyeségek, és egyéb átverések pont az ilyen földtől elrugaszkodott elvárásokból táplálkoznak.

2018. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kaptam egy ötletet, bár nekem ez egyenlöre elég homályos. Azt ajánlották vásároljak németországban használt prémium kategoriás autót, szakember segitségével és adjam tovább itthon. Bár nekem igy az adozás nem egészen tiszta. Na mindegy köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 22. 14:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Megtöbbszörözni csak kriptopénzzel (Bitcoin stb.) tudod. Nem kis kockázat van de minden befektetésben van ahol nagyot lehet nyerni. Kockázat nélküli befektetést nem fogsz találni.
2018. jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen igen, sajnos kockáztatni kellene.
2018. jan. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!