Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel tudok 14 évesen pénzt...

Mivel tudok 14 évesen pénzt keresni?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok, egy faluban lakom. nem itt születtem, Vácról költöztünk ide 1 éve. Milyen munkákkal tudnék itt egy kis pénzt keresni? Tavaly próbáltam fűnyírást fűkaszával nagyobb területen, de közel sem fizettek érte annyit, amennyit elvártam volna. idén mással próbálkoznék, ötletek/tapasztalatok?


Ui: Ez egy kis falu, elég kevés a lehetőség.



2018. jan. 29. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ebay eladás? Helyi boltokba besegítés?családnak ha kell ilyen olyan munka? Arra számíts hogy 14 évesen nem fogsz sehol se nagy pénzeket kapni.
2018. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

"közel sem fizettek érte annyit, amennyit elvártam" Mennyi volt az elvárás?

Melyik faluról van szó? (Pl. Verőcén jóval több a lehetőség, mint Rádon...)

2018. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%

"amennyit elvártam"


14 évesen legálisan nem is dolgozhatnál. Mi az a piacképes tudás, amiért cserébe ennyi idősen "elvárod" a több pénzt és milyen célból?

2018. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam az "amennyit elvártam" mondattal. Többre számítottam 2ezer forintnál, ennyiről van szó. Egyébként Kisnémedi a falu, amiről beszélek.
2018. jan. 29. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleidet, hogy milyen házkörüli munkáért lennének hajlandóak fizetni (a házimunkának a kötelező jelleggel rád eső részén felül).
2018. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Fűkaszázás legális cégnél 9Ft/m2 számlát adnak és saját eszközparkkal csinálják. Gondolom te viszont kaptad a munkaeszközt és az üzemanyagot...


Mekkora területért kaptál 2000-et? Lehet, hogy eleve túlfizetettek mert megszántak?


14 évesen legálisan nem is dolgozhatnál, hetente 5 db ilyen kérdést írnak ki a 14 évesek, kedves kérdező a keresőt használni nem bűn!

2018. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: a munkaeszközt én vettem, az üzemanyagot pedig anyum fizette, szóval ez nem terhelhette a munkaigénylő pénztárcáját. :)
2018. jan. 30. 22:41
 8/8 anonim válasza:
na mizu? hogymegy a biznisz? amugy egyik osztálytársam (énis kicsi faluban élek) is mindenféle ilyen segfédmuinkáskodik szénát rakod füvet nyir blabla és annyira nem rossz pénzt keres ha ismersz olyan embereket akinél vannak állatok stb akkor kérdezz rá nincs e valami teendő :D adj el régi cuccokat amik nem kellenek , szüleidtől koldulj :d enniy az ötlettárház (nekem is jól jönne egy két ötlet ezen kivül)
2018. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!