Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan éri meg az olyan...

Hogyan éri meg az olyan műsoroknak mint pl. a Piramis, ha elvisznek tőlük több tíz milliót is akár? Tehát ha valaki elvisz 100 milliót, akkor le is húzhatja a rolót a csatorna? Vagy ha sokat nyernek folyamatosan, akkor hogyan lehet ez gazdaságos?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

1. ki van ez számolva


2. nem milliós nagyságrendű egy ilyen műsor költségvetése, annál kicsit nagyobb

2018. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, de ha valaki elvisz pl. 100 milliót akkor az nem hiszem, hogy kifizetődő a csatorna számára. Főleg, ha sorozatosan kezdenek sokat elvinni mert szerencséjük van.
2018. febr. 7. 00:30
 3/10 Carragher_x ***** válasza:
70%
Egy perc főműsoridős reklámblokk több millió forint. Pár millió forint esetleges nyeremény aprópénz a havi 2 milliárdos bevétel mellett.
2018. febr. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"ha valaki elvisz pl. 100 milliót"

Nem szoktam nézni, de eddig szerinted mennyit vittek el benne? Van már legalább összesen 100 millió? Ha jól tudom idén kezdődött, és minden hétköznap van. Azaz volt eddig kb 25 adás. Adás közben 10 perc reklám, 1MFt/perc áron az 250 millió. Szerintem simán megéri.

2018. febr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

A nagymamám teljesen ráfüggöt, ha akarom, ha nem, eddig minden részt láttam. Kb 2 hónap alatt MAXIMUM 20-25 milla körül lehet, amit összesen elvittek az eddigi játékosok.


30 millió ft pedig kb 20 perc reklám főműsoridőben :) megéri ez :)

2018. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Mit gondolsz, más műsoroknak mennyi a költségvetése? De ezeknél a műsoroknál sem feltétlenül a legnagyobb összeg a játékosok nyereménye. Ott van a díszlet megépítése, a stáb fizetése, a műsorvezető gázsija, a stúdió bérlése, rezsije, statiszták bére stb.
2018. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De pl. egy főzőshow ami volt is nem kerül annyiba gondolom mint egy ilyen vetélkedő ahol több tízmilliót is elvihet egy nap alatt a játékos.

Ezt kérdezem, hogy hogyan éri ez meg jobban, mit pl. a konyhai bohockodás?

2018. febr. 7. 15:47
 8/10 Carragher_x ***** válasza:
82%
Úgy, hogy a konyhai bohóckodás kisebb nézettséget hoz, a kisebb nézettség pedig alacsonyabb reklámdíjakat.
2018. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Egyik tanárom annak idején 20m Ft-ot nyert, 16 hónappal később még nem fizették ki, felajánlották neki, hogy 10m Ft-ot kap, vagy még vár pár évet...


10M Ft-al gazdagabb lett :)


De a VVBalfékek is késve kapták a nyereményüket és nem is azt kapták, hát ilyen ez a pop szakma!

2018. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

A mai 28 milliós nyeremény után, ami a piramis című vetélkedőben volt, engem is elgondolkodtatott.Mert ez már tényleg elég nagy összeg, egy napi vetélkedőhöz.Sőt, utána jön mégegy, az áll az alku is, ahol szintén több milliót nyerhetnek.Bár volt egy pár olyan rész is, amelyiknél nem vitt haza semennyit a játékos.

Lehet az összes műsort átlagban kéne nézni nyereményeket illetően.Mert nem hiszem, hogy annyira hülyék lennének, hogy csődbe vigyék magukat a túl nagy kifizetések miatt.

2018. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!