Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék gyorsan...

Honnan szerezhetnék gyorsan pénzt?

Figyelt kérdés

Kedvesemet szeretném meglepni valamivel, ami most valentin nap alkalmából 50%-al olcsóbb, így 15 ezer ft-ot kóstál.

Jelenleg nem tudom ezt számára biztosítani (el sem várja tőlem igazából), de én az a típus vagyok, hogy üres kézzel sehova..

Sajnos elhagytam saját hibámból a pénztárcám, így elbuktam a fizetésem egy részét, ami a fentmaradó összeg lett volna a hónap további napjaira, természetesen a rezsi, stb pénz félre van rakva, a csekkek fizetésre is kerültek.


Nos, pár tanácsot szívesen olvasnék, hogy honnan tudnék összekaparni max keddig 15 ezer ft-ot?

A pénzért nagyon szívesen megdolgoznék.

Sajnos szüleim kilőve, egész januárban táppénzen voltak, így nem tudnak most segíteni, másra pedig nem számíthatok.

Eladni pedig nem szeretnék semmit.



2018. febr. 11. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

"Eladni pedig nem szeretnék semmit."


Akkor tedd zálogba valamidet.

Vagy ne vedd meg a kedvesednek azt a valamit - hanem pl. reggel főzz neki kávét vagy várd este vacsorával, gyertyával, egy üveg itallal, hallgassatok zenét, táncoljatok összebújósat, stb :-) lepd meg más figyelmességekkel.

A Valentin nap sem a pénzről szól. (meg a Karácsony sem, stb)

2018. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!