Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy hogy a...

Csak én látom úgy hogy a munkaügyi központnak semmi értelme?

Figyelt kérdés
Elküldenek mindenhová közvetítő lappal ahová nem is vagyunk alkalmasak, meg járkáljunk tájékoztatókra ahol robotmunkát hírdetnek.

2018. febr. 13. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Az hát, nem csak te látod így. Engem is annak idején küldözgettek mindenfelé, eü.i végzettséggel irodai asszisztensnek, tűzoltósághoz diszpécsernek (mikor már volt 100 jelentkező azok között 1 ismerős akinek már oda ígérték az állást úgy különben) 50 ezerért takarítónőnek mint közmunkást, bla bla.. Csak éppen a végzettségeidnek megfelelő munkát nem ajánlottak sosem, mikor van kb 50 intézmény a városban aztán mindegyikben dolgozik 5000 ember, csak te ne dolgozzál egyikbe sem. xD
2018. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
De a "legszebb" az volt amikor közöltem elmegyek gyári munkára, tudni kell van a városban kb. 10 ilyen kulipintyó összeszerelő cég, szomszéd megyékben kb ugyanennyi, egyiket sem ajánlották volna ám soha. Néz velem szembe az ügyintéző, erre lelkesen azt mondja, igen , igen, van Sopronba, Zalaegerszegen, Győrbe, menjen oda. Legmesszebbre :D
2018. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak te látod így. Csak a c..okat támogatják a magyarok nem!! A magyar haljon éhen!! Ha nem fizetnék a TB-m ki is jelentkeznék. Egy nagy kaki az egész...
2018. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

# 3: LOL :D Na hát ez meg a másik.


Már jó pár éve rothadtam a munkaügyiben, mint tősgyökeres lakos, gőzöm nem volt arról, hogy a Pick ott székel a városban. Vicc, de itt a gyakorin olvastam, hogy megy valaki gyárlátogatásra, na hát gondoltam, akkor én is felkeresem őket. "Összeismerkedtem" egy cgány kis ürgével, még ő röhögött ki engem, hogy ő 2 hete! munkanélküli (én meg évek óta) de a munkaügyi központból az ügyintéző mondta neki, hogy ekkor és ekkor jöjjön ki a Pickhez munkafelvétel miatt.

2018. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyi központok azért van, mert vannak olyan irodisták, akik senki máshoz nem értenek, de valakiknek a valakije, így munkaügyis lehet csak. Országos szinten legalább a 90%uk ilyen.

Itt is hisztiznek, hogy jaj, alig mennek a tanfolyamjaikra meg ezek, aztán meg néznek, mint a hal a vízben mikor az ember megkérdezi milyen tanfolyamokról van szó.

,,Há' nem látta? Há' oda van kirákva a falra!". Jah, bocs, nem sűrűn járok munkaügyi központokba, hogy ezt lássam.

Meg az is röhej, hogy normális munkára sose hívnak be senkit, engemet is eddig egyedül a Határvadász tájékoztatóra hívtak be egyedül.

Meg itt is az van, hogy cigányokkal töltenek fel minden tanfolyami helyet.

Nem, amit most fogok írni az nem vicc! Bádogos tanfolyamra kiket küldtek? Kiket? 40-50 éves cigányasszonyokat.

Ennyit ér a munkaügyi.

2018. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja a munkaügyi központ semmit nem ér magyar ember számára. Semmilyen pénzt vagy támogatást nem ad. Normális munkára nem képes behívni az embert csak nöként katonának hívtak egyszer ja ami a nevetséges volt,fenyegettek ha nem megyek így meg úgy kitesznek. Kiváncsi vagyok a munkaügyi vezető aki ezt a sz@rt kitalálta a saját lányát is behívatta??! Ami a vicc kismamákat is odacsődítettek. Szánalmas az egész banda. Csak a cigányokat támogatják. Adjuk nekik a pénzt ,véletlen se a magyarnak. Azok meg szülik raklapszámra a büdös ,nyomorult kölykeiket!
2018. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!