Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek kamu ez az oldal?...

Szerintetek kamu ez az oldal? Angol nyelvű online diákmunka?

Figyelt kérdés
Szeretnék online dolgozni valamilyen diákmunkát és találtam egy angol oldalt, a neve: imoney.space. Itt gépelni kell és elvileg minden begépelt adat után 10 centet kapsz. Magán az oldalon meg is jelenik, hogy megkaptam ezt a pénzt de nem merem megadni a kártyaszámomat meg semmit, mert mi van ha átverés? Van valakinek tapasztalata ezzel az oldallal?

2018. febr. 17. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamu es ha mar kartyaszamot kernek, valoszinuleg atveres, miutan megadod, megterhelik a kartyad. whois.com-on leellenorizve a cimet lathatod, hogy a tulaj whoisguard-al vedi az identitasat, a tobbit a jozan paraszti eszedre hagyom.


Ha tudsz angolul, freelancer.com, upwork.com-on mar talalsz valos melokat, amik fizetnek is.

2018. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A helyzet az,hogy nekem sok szabadidom volt ,es osszeszedtem azt a 150$-t ,most varok 1-2napot kell elvileg.

Veszteni valom nincs ,paypalt adtam meg.

(Ha esetleg mukodik ,akkor sem fogom megegyszer megcsinalni,borzaszto unalmas,es leterhelo)

2018. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"(Ha esetleg mukodik ,akkor sem fogom megegyszer megcsinalni,borzaszto unalmas,es leterhelo)"


Na ez volt a vesztenivalod.

2018. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Utolso,nem mondanam vesztenivalonak.

Napok/hetek ota csinalom,szepen lassan jott ossze...

Amikor ettem,es epp ragtam a kajat akkor csinaltam parat,,,neha amikor reklam volt a tvben ...neha csak ugy odaultem es nyomtam parat...volt ,hogy ocsemet ultettem oda (pici meg,ismeri a szamokat,es lefoglalja a szamitogep:D),,,szoval szepen lassan osszejott...

Ha mukodik akkor megerte ,vegulis kb 30.000Ft atszamitva az az osszeg amit megkapok.

Ha nem akkor gyarapodtam egy tapasztalattal

2018. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha kifizettek, tudnal irni?
2018. febr. 18. 12:39
 6/8 anonim válasza:
Átverés miután èn be írtam a pascalt kérte hozzák ne 40 embert addig nem fizet valahogy meg is lett a 40 ember nagy nehezen utànna kitöröltek az oldalrol
2018. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Paypall kérte bocsi
2018. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen sajnos tenyleg kamu :/
2018. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!