Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen enyém volt a legnagyobb...

Ebayen enyém volt a legnagyobb ajánlat/adidgi nyertes licit is, azonban még van 2 nap az aukcióból. Töröltettem a licitet, amit ki is vettek belőle kérésemre azaz törölték. Nem fog az eladó így negatívat adni, vagy nem fog követelőzni, háborgatni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel még van 2 nap a licit lezárásáig, így bármikor meggondolhatod magad. Nem fog ezért senki negatívat adni.
2018. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azért gondolom az eladónak is jobb így mintha már akkor találtam volna ki, amikor ténylegesen megnyertem, ugye?
2018. febr. 18. 13:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, az eladónak nem jobb így, mert visszaesett az eladási ár. nem tudom, az ebay-n is "kötelező"-e megvenni a terméket, de a Vaterán ez egy időben nagyon rászoktak erre a vevők, az eladók meg töröltek, aztán amikor egy nap 3-4 ember is kérte a licittörlést ugyanarra az aukcióra, az eladó meg a végén jóformán el sem tudta adni, akkor berágtak és már egy csomó eladónál ki van írva, hogy licittörlés nincs. Egyébként meg gondolom az ebay-n is úgy van, mint a vaterán, hogy nem köteles az eladó törölni a licitet. Szóval szerencséd van és lehetőleg ne szokj rá erre :-)
2018. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem szeretnék rászokni, csak utólag vettem észre, hogy nem lenne elegendő pénzem megvenni a terméket. 500 Ft-ot esett így vissza az ár.
2018. febr. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!