Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hogy kivonúl...

Az tényleg igaz, hogy kivonúl a Telenor Magyarországról?

Figyelt kérdés

Olvastam erről szóló cikkeket, de ez akkor tényleg igaz vagy ezt maga a Telenor is megerősítette már!

Egyébként pont most járt le a 2 éves hűség, és már meg is akartam hosszabbítani a szerződést egy másik tarifa csomagra mert azóta sokkal kedvezőbbek lettek a díjcsomagok és pont most lett korlátlan internet is és stb de ha ez igaz akkor nagyon elgondolkozok rajta hogy hosszabbítsak vagy inkább átmegyek a Telekom hoz!


Arról is volt szó, hogy

Mészáros Lőrinc is meg akarja venni akkor tuti hogy egy az egybe ott hagyom egyébként akkor mi lenne a neve telemészaros tiszta vicc na jó viccet félre téve ha ez lenne akkor tuti oda lenne egy csomó ügyfél mert bármennyire is szidják szerintem jó szolgáltató volt nem tudnák tartani ezt a szintet meg megszűnne szerintem egy csomó tarifa csomag is ami most van és helyette lenne soros tarifa vagy mi onnen is a soros terv aramlik majd, jó bocsi de ezen felhúzták magam hogy már erre is le akarnak csapni!

De arról is volt szó hogy valami orosz vagy Amerikai szolgáltató veszi át hát az még hagyján vagy jobb lenne persze ha ez az egész kivonulás igaz egyáltalán, Amerikából pl leheten az AT&T vagy mondjk a Verzion a többit nem ismerem!



2018. febr. 18. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretnèk szemèlyeskedni, de: kivonùùùl?

Nem kell minden hülyesèget elolvasni...

2018. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félfüllel én is hallottam valami ilyesmit a héten. Nem tudom, majd meglátjuk.
2018. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az igaz, hogy a Telenor eladná többek közt a magyar érdekeltségét. Azt is rebesgetik, hogy a Mészáros venné meg, bár szerintem azért annyira még nincs felpénzelve, de ki tudja. Ugyanakkor több vevőjelöltről is beszélnek. Még semmi sem biztos. Az sem, hogy ha átveszi valaki, akkor rosszabb lesz akár a szolgáltatás színvonala, akár az árazás.
2018. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A jó édes ***** válasza:
S ha kivonul, akkor mi van? Egy telekom cég ezt soha nem úgy csinálja, hogy leszerelik az összes adótornyot, lekapcsolják a székházban a villanyt és a frekvenciájuk helyén csak szürke zaj lesz hallható. Mindig jogutódlással történnek az ilyen dolgok, az eszközeiknek ugyanis piaci értéke van, amit megéri átvenni a többi szolgáltatónak.
2018. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:

Félreértés az egész.

Az volt, hogy Viktor, meg Lőrinc borozgattak a Csutfalvi Aréna melletti kiskocsmában Karácsony előtt 2 héttel, beszélgettek mindenféléről. Na, Lőrinc telefonja épp lemerült, és elszólta magát, hogy ejj, ez az esnyolc egy vacak, kellene egy új telefon... Viktor meg valamit félreértett, és most úgy áll a dolog, hogy megveszi Lőrincnek a Telenort.

2018. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vonuljon, :D

Egy előfizető max annyit fog észrevenni, hogy más a név és más a dizájn.

(1993-ban Pannon GSM, 2006-ban Pannon, 2010-ben Teleor.)

A hálózat ugyanaz marad és a hivószám se változik.


"Egyébként pont most járt le a 2 éves hűség, és már meg is akartam hosszabbítani a szerződést egy másik tarifa csomagra mert azóta sokkal kedvezőbbek lettek a díjcsomagok"

Erre én azt mondanám, hogy hosszabits. :D

2 évig nem változtathatnak a tarifacsomagodon. Ha esetleg új csomagok jönnének ami számodra rosszabbak, akkor a cég jogutódjának kötelessége az eredeti tarifacsomagot biztositani. :D


Nekem egyébként tök mindegy ki a tulajdonosa egy szolgáltatónak. Ha megvagyok elégedve egy szolgáltatással, akkor maradok. Ha nem, akkor keresek mást. Viszont 2 évet nem irnék alá egyik szolgáltatónál sem. A jelenleginél is húségidő nélkül vagyok, igy minden hónapban léphetek. (Bár hülye lennék váltani, mikor minden korlátlan.)

2018. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen egyébként a Pannon mind Telenor már 2002 Ben a Norvég Telenor kezében volt csak később vette fel a nevét!

Jó azt gondoltam hogy nem úgy lesz, hogy leszerelik meg lekapcsolják mindent ugye annó amikor a westel ből T-mobile lett akkor sem úgy volt azt azért gondoltam!


Bár mindegy nem azt mondom hogy annyira bánt bár jó lenne ha maradna de ha nem akkor sem baj csak ne kerüljön Mészáros Lőrinc kezébe, na akkor tuti hogy romlik a szolgáltatás minősége, bár lehet, hogy attól hozzá értők csinálnak a technikai részét, egyébként abban sem lennénk biztos, hogy nem bírná kifizetni annó volt róla egy riport, hogy összemérték Mészáros Lőrinc és Mark Zuckerberg 1 napi vagyonát vagyis hogy mennyit keresnek egy nap és a Mészáros nak több jött ki tehet lehet, a különbség csak az, hogy a Zuckerberg ért hozzá ez még nem nagyon úgy hogy amúgy ez akaszt ki a legjobban már a megyei launkat is megvették az új néplap ot azóta még előtte se nagyon vettem de gondolom mik lehetnek benne stop soros soros Terv kerítés lebontása mindenhol ez van már kezd egy kocsit az agyamra menni akkor minden villanyoszlopon ez lóg plakát itt összehasonlíthatod csak kár hogy senki nem hiszi el maximum csak a 60+ osak

2018. febr. 19. 03:04
 8/8 A kérdező kommentje:

Itt most nem arra gondoltam hogy ha Lőrincé lenne akkor ő fejlesztési vagy építeni a hálózatot na jó és azt sem biztos hogy drágább lenne később!


És majd lehet úgy lesz ha tényleg az övé lesz, hogy azokon a telefonok amik az ő szolgáltatásuknál lesz majd külön op rendszert kell rá írni amin fel tudjanak ugrani az 5mp és Magyarország jobban teljesít, és a Stop soros reklámok na jó ezt most viccnek szántam 😂😂


De az talán elképzelhető hogy le tudnánának rajta hallgatni vagy megfigyelni vagy valami!

2018. febr. 19. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!