Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » BitCoinról vélemények?

BitCoinról vélemények?

Figyelt kérdés
Egy távolabbi ismerősöm ajánlotta nekem a BitCoint, hogy ha szeretnék iskola/munka mellett egy kis pénzt keresni, akkor erre ez a legjobb megoldás. Nagyjából átlátom a lényegét, viszont az lenne a kérdésem, hogy mennyire veszélyes? Főleg olyanok tanácsát várom, akik benne vannak és ismerik a rendszerét.

2018. febr. 28. 09:16
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
39%
Banyaszni szeretnel, vagy csak kereskedni?
2018. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Ha valóban átlátod a lényegét akkor azt is tudod hogy mennyire veszélyes.
2018. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
Mennyid van befektetésre?
2018. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
56%
Addig tudsz vele spekulálgatni amíg tart az őrület. Számodra az egyetlen még értelmesnek nevezhető opció ha veszel valamennyit és tartod remélve, hogy felmegy legalább a jelenlegi duplájára és mielőtt összemolik az egész (véleményem szerint ez a sorsa, csak nem tudni mikor fog bekövetkezni) kiszállsz belőle. A kockázat nyilván így is nagy.
2018. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
33%
Én valamilyen altcointot vennék a helyedben, akkor amikor olcsó. Ott is nagy a kockázat, viszont ott tényleg nagyot nyerhetsz.
2018. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
0%
A bitcoin nem pénzkeresés. Ha a havi megtakarításod x százalékát ebbe gyűjtöd annak van értelme. Nem azzal a céllal hogy 1 év múlva milliomos leszel hanem hogy diverzifikálj. Hiszen a sima pénzen 2000 óta a felét se tudod vásárolni mint amit akkor tudtál.
2018. febr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:

3 hónapja stagnál, volt egy nagyobb esés, aztán egy nagyobb lendület, de most is 10 ezer körül mozog.

Ha nem indul meg hamarosan felfelé, akkor szépen elkezdik majd kiszedni belőle a pénzt.

Szerintem a jelenlegi trendnél maradva, április vége május eleje lesz az omlás, ha marad ez a csiki-csuki 10 ezer környékén.

2018. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim válasza:
0%

Teljesen veszélytelen. Ha ki szeretnéd próbálni, akkor a legegyszerűbb módja a Minergate. Egyszerű progival bányászhatsz mindenféle coint

[link]

2018. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

Bitcoint már ne bányász, van egy srác a Youtube-n ő vett tavaly novemberben egy antminert 600 ezer ft körül. Akkor egy év alatt lett volna neki 1 bitcoinja.

Ez Januárra végére lecsökkent félre, márciusra meg már a 0,1-t se hozza egy év alatt.

Most ugye az antminer kifogyott a készletből, és márciusra ígérik az újabb szállítmányt. A bevétele pedig rekord összegű lett közel 4 milliárd dollár, majdnem annyi, mint az Nvidiának.

2018. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még pár évig biztosan jó lehetőség lesz a bitcoin. Én személy szerint egy altcoinba fektetnék be, ami még új és látnék benne potenciált. Mint például az ETN ami mikor kijött valami 2,5 cent volt, most pedig 7 cent és szerintem lesz 10 cent is az ára a jövőben. Előnye, hogy mobillal is lehet bányászni. Valami ilyesmit keresnék ami új és olcsó, és látok benne fantáziát.
2018. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!