Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A hagyományos papíros tippmixe...

A hagyományos papíros tippmixen tudnak korlátozni, ha valaki sokat nyer, és nyereséges?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam, hogy a netes fogadóirodák pl. Bet365, bwin,unibet,tippmixpro, ezek korlátozzák a tétet ha valaki nagy összegben játszik és nyereséges.

2018. márc. 5. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2018. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A netes fogadás korlátozásával már én is találkoztam de hagyományos szelvényes úton nem tudnak, hiszen fogod es besétálsz egy másik lottózóba ha már nem szívesen fizetnek ott ki, vagy megkérded egy ismerősöd váltsa ki ő a nyereményt.
2018. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az az ember még nem született meg. Oddsportal.hu
2018. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hosszú távon _mindenképp_ veszteséges a sportfogadás. Nincs kivétel, nincs fogadózseni, bankelőny van.
2018. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legyen szíves csak olyan válaszoljon, aki a kérdésre válaszol.
2018. márc. 6. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudnak korlátozni, max az egy szelvényen feladott tétet tudják maximalizálni. Tehát x összegnél többel nem fogadhatsz. Viszont annyi szelvényt adsz fel, amennyi jól esik.
2018. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint a 96 éves öreganyám, jaj mi lesz vele ha 200 éves lesz, hogyan fog WC-re menni???
2018. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!