Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt a wish oldaláró...

Valaki rendelt a wish oldaláról? Mennyire megbízható? Le nyúlják a pénzem a kártyáról?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél rendelni? A ruha silány minőség. Én rendeltem onnan telefont, órát meg egyéb dolgokat. Eddig minden 3-4 hét alatt kijött, de inkább gearbest-ről rendelek. Az egyik legolcsóbb online webáruház és némelyik terméket szállítják Eu expressel amire nem kell vámot fizetni. Általában mindig előre utaltam, nem is kerestem más lehetőséget, szóval nem tudom hogy van-e utánvétel. Telefont rendeltem wishről 20-ért... hát majdnem kettétörtem. Most telefont rendeltem gearbestről 40ért amit most hoztak ki. Hát felér egy samsung s8-al. Ég és föld a két webáruház minőségbe. Wishen úgy hallottam hogy harcolni kell a pénzedért ha elveszlik a csomagod, gearbesten az ügyintézés is gördülékenyebb. Inkább ajánlanám neked ezt a gb webáruházat.
2018. márc. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OFF.

"Most telefont rendeltem gearbestről 40ért amit most hoztak ki."


1-es, megkérdezhetem, pontosan milyen típusú a telefon, amivel ennyire elégedett vagy? És gondolom magyar nyelvű menü nincs rajta - ezt mégtalán túlélem :-)

Magyar SIM kártyával rendesen lehet telefonálni vele magyar hálózaton?

Bocs, ha bugyutának tűnik a kérdésem, de nem értek hozzá.

2018. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen megbízható. A vevő nem látja a bankkártya adataidat, az oldalnak meg nem érdeke bárkit is lehúzni, ők hosszú távban gondolkodnak, a sok kicsi jutalékban amit az eladóktól az eladások után kapnak.

A hiba maximum abban lehet, hogy a termék nem teljesen olyan mint szeretnéd, vagy hibás, vagy hasonlók... Viszont ezeket meg úgy ahogy ki lehet szűrni ha végignézed az értékeléseket, ha nem panaszkodnak rá, akkor van esélyed, hogy jó :)

A meg nem érkezett vagy a hibás cuccokra pedig van ügyfélszolgálat ahol vissza lehet húzni a pénzed.

2020. máj. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!