Külföldi munka?

Figyelt kérdés
Megéri kimenni pl Ausztriába vagy Németországba? Itt nyíregyházán van olyan aki kint dolgozik vagy készül ki? Én mennék csak magamba kimenni kicsit félek :D Fizetéseket mondjuk úgy hogy tudom.

2018. márc. 13. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem ha semmi tartalékkal zéró némettel idegenek után kimész , feketén gagyi melót csinálsz . Akkor igen ha pályázol vagy beajánlanak komoly leinformálható helyre jó pénzért tisztán szerződéssel .
2018. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem éri meg. Annak a másfél millió embernek aki kint dolgozik meg átmosták az agyát, mert azt hiszik többet ér kint a 2500 euro mint itta 47000 forint.
2018. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
loool. biztos az én agyam is átmosták, mert itt jól keresünk és nem egy lepukkant pöcegödörben tengődünk...
2018. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nőnemű vagy és tudsz főzni, meg makogsz egy kicsit németül, nálam meghúzhatod magad az első pár hónapban, míg találsz munkát. :)
2018. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni hogy nő vagyok :D szakács szakmát tanultam :D és még csak most tanulgatom a németet
2018. márc. 14. 19:50
 6/15 anonim válasza:
Ha tudnád, mi folyik kint a migránsok miatt. :D Ha valóban Európai emberek között akarsz élni, maradj. Vicces, mikor Német társodalomról van szó.. kérem, az a második vh. óta nincs :).
2018. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Ne erőlködj, fidesznyik. Nem mindenki eszi meg az ostoba dumátokat. Mondjuk ha egyszer kih×znád a fejed a seggedből és ellátogatnál Európába (nem, nem Oroszországra gondolok!), meglepődnél, mennyire élhetőbb, mint Magyarisztán.


Persze téged nem akarlak meggyőzni, ha neked jó a saját mocskodban, hát élvezd. De engem ne nézz már hülyének! Köszönöm.

2018. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Édesanyám német származású, kint él Németországban. Hónaponta utazom ki, és rendben, a fizetés több, az épületek modernek, csak aztán merjél kimenni az utcára Münchenben, Berlinben, a nagyobb városokban. Már az az igazi tisztaság se mondható el, ami még 12-13’-ban megvolt, mára csak a kisvárosokban lehet ezt megtapasztalni. Lehet mondani, hogy még élhető a helyzet a nagyvárosokban, a kisvárosokban pedig príma, de ezek a keresztény kultúrát nem tisztelő iszlám vallású emberek nagyon primitívek, nem akarnak integrálódni, szülik a 6-7 gyereket, akik miatt majd nem lehet őket kitoloncolni, és pár év múlva azon kapják magukat az ott született fehér keresztény emberek, hogy kissebbségben fogják magukat érezni. A nagyvárosok problémái pedig előbb, utóbb kifognak hatni a kisvárosokra is. Ha valakinek ez kell, sok sikert Németországban! Higyjétek el, örülnék ha nem ez lenne, mert tisztelem a német gyökereimet, de sajnos ez az igazság! Aztán most jöhet a lepontozás az ottani feketén dolgozó munkásoktól.

Szép napot!

2018. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes, én akkor biztosan egy párhuzamos Münchenben élek immár 14 éve. Mert én ki merek menni az utcára, még éjjel is. Mondjuk én nem vagyok vallásos, pont leszarom az ún. "keresztény kultúrát" - és nem szarom össze magam, ha egy színesbőrűt látok.


Nem értem, miért ragaszkodtok ennyire a fehér bőr felsőbbrendűségéhez, de ezt ilyen szobanáciknak úgyis hiába magyarázom.

2018. márc. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Egy dolgot irigyelek a muszlimoktól, az Összetartást. Nem a kereszténység a fő probléma, hogy nem tartjuk, mi Európaiak, hanem, hogy ez adná meg az Összetartás. :) Ahogy említettem, még élhető München, csak ezt nem tudom, hogy tudom-e állítani pár év múlva. Az meg, hogy semmi ismerettség hiányában le nazi-zol, az egyenes sz*nalmas, ha ez nem dúrva kijelentés.
2018. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!