Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan törölhető véglegesen...

Sztomi01 kérdése:

Hogyan törölhető véglegesen Bet365 számlám? Megbüntethetnek?

Figyelt kérdés

Segítsetek!

17éves vagyok, unokatesóm sikereit látva regisztráltam a Bet365-oldalra VISA bank kártyámmal. A számlámat úgy regisztráltam hogy 2000-ben születtem, de én 2001-es vagyok. Nyereséges vagyok, de nem vehetem ki mivel nem múltam el 18.

Ha a pénz eltűnik túlélem, csak az a lényeg hogy teljes mértékben törölve legyen a számlám!


Nem szeretnék olyan kommenteket hogy hülye voltál stb... Tisztában vagyok azzal hogy felelőtlen voltam!



2018. márc. 18. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarod törölni a számlád? Meg ha már regisztráltál 18 évesként, akkor honnan tudnák, hogy nem vagy annyi? Mi akadályozza meg, hogy kivedd a pénzt, ha a regisztrációdat elfogadták?

Én a helyedben várnék 1 évet, addig még akár gyűjthetsz is rá, ha ügyes vagy, aztán majd kiveszed akkor. Utána meg megszünteted az accountodat és kész.

2018. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:

A pénz felvételéhez - nagy valószínűséggel - szükség lesz egy olyan okirat másolatára - képként vagy PDF-ként -, amellyel igazolhatod, hogy az adott oldalon előírt feltételeknek megfelelsz.

Aztán, hogy csak azt ellenőrzik-e, hogy az életkorod megfelelő-e vagy összevetik-e az adatokat a regisztráció során megadottakkal ( főleg a születési évet tekintve ), nem tudom.

Nem néztem utána, de az oldalon biztosan leírják, hogyan törölhető a regisztráció.

2018. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, a személyigazolványom kell beküldeni, és elvileg csak az után tudom törölni. :/

Csak attól félek hogy lesz-e büntetés, mert kiderül hogy 17éves vagyok.

2018. márc. 19. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Büntetés biztos nem lesz, felesleges törolni az accountodat, a legrosszabb ami történhet, hogy nem fizetik ki.
2018. márc. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huh, rendben ez jó hír! A pénz az nem baj ha eltűnik 1500Ft-ot tettem be és ~7000Ft-ot csináltam belőle, nem bukok nagyot.

Köszi a segítséget!

2018. márc. 20. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog senki megbuntetni. Az ugyfelazonositast megcsinaltad regisztracio utan? Mert csak utana kerheto ki penz. De olyankor mar nem kernek toled iratokat.
2018. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csináltam meg, csak akkor amikor kértem hogy töröljék a számlám. Az ügyfélszolgálat azt mondta hogy csak ez után lehetséges bármi törlés/zárolás.
2018. márc. 22. 07:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd bent es forgasd meg, ki ugyse fizetnek akkor de ha megforgatod mire 18 vagy lehet lesz bent 100.000 ha meg nem akkor buktal 1500at.
2018. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!