Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy legparnas boriteku level...

Egy legparnas boriteku level mennyi idő alatt ér ide az USAbol (New York) ha csak simán volt feladva?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz a kategória!

Amúgy ha surgosegivel adjak fel az mennyi idő?



2018. márc. 20. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár 2 nap vagy sose, könyvelt küldeménynek legalább esélye van
2018. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En a nyugati parton mar kaptam meg ugy csomagot (pukis boritekban) amit az otthoniak hetfon adtak fel en pedig szombaton megkaptam (itt szombaton is jar a postas), es en is adtam fel olyat, amit hetfon feladtam es kov. hetfon megkapott a cimzett.

De olyan is volt, hogy hetfon feladtam egy sima boritekot egy olyan cimre, ami ugyanabban a keruletben van ahol en es kovetkezo het kedden reggel kaptak csak meg. Es otthonrol is adtak mar fel csomagot ugy, hogy sose kaptam meg. Azota mindent ajanlott kuldemenykent kuldenek, biztos ami biztos.

Haha, a haverom feladott egy csomagot a szuleinek ugy, hogy karacsonyra lehetoleg megerkezzen. Aha, husvet volt mikor a csomag megjott. Agyon volt firkalva, ki volt szakadva, latszott, hogy a papir el volt aztatva, de a cucc sertelen volt.


Szoval ahogy elozo irta, 2 nap vagy akar sose :(

2018. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!