Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten van olyan hely,...

Niceszisz kérdése:

Budapesten van olyan hely, ahol megcsinalják az erkölcsi bizonyítványt azonnal? /nembaj ha fizetni kell érte/

Figyelt kérdés

Mi a menete? Ha jól tudom a postan kell kérni nyomtatványt hozzá. Azt kitoltom. És a csekket honnan kapom amit befizetek a postán es hogyan tovabb?

Köszönöm

Kormányablakba tudom hogy lehet intézni de ott 2-3 hét. Nekem most kivételesen azonnal szükségem van rá.



2018. márc. 24. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Van hát tezsvírem!

A József körút 64-ben keresd Kolompár Gázospár tezsvírt, ő 200-ért azonnal megcsinálja neked.

300-ért még új személyit is csinál, az nem köll?

2018. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Hát ez erkölcsi egy olyan része a világnak, ami még nem került bele a "mostazonnalkell" témába, ugyanis minden munkáltató tudja, mennyi idő, mire kijön, így egyetlen helyen sem azt mondják, hogy azonnal add le, hanem hogy azonnal kérd ki. A kikérés jelen esetben azt jelenti, hogy mihamarabb menj be a postára. Ott az első alkalmazott, amelyik meghallja azt, hogy "erkölcsi", kedvesen és aranyosan el fogja magyarázni, mik a további teendők.

(jegyezném, az első munkahelyemnél én is ilyen kis esetlen voltam, de szépen becsattogtam a nagypostára, kedvesen aranyosan elmagyaráztam az első dolgozónak, mi a kínom, ők pedig még kitölteni si segítettek a papírt)

2018. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Az igényli manapság a postán, aki szeret postára járni, ott sorba állni, kézzel nyomtatványokat kitölteni, és azt feladni. Majd várni arra, hogy a hivatal megkapja a nyomtatványt, és a kézírást feldolgozása után kiállítsa a bizonyítványt.


Ezzel szemben aki a fentieket nem szereti, az beadja Ügyfélkapun, Webes ügysegéden az igénylést, otthon, a fotelból, és várja, hogy 1 héten belül megérkezzen a bizonyítvány.


Évente 4 alkalommal díjmentesen lehet erkölcsi bizonyítványt igényelni, így ha még nem igényeltél ennyiszer, akkor nincs fizetnivaló.


Nem lehet sehogy sem gyorsítani a folyamaton.

2018. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam ügyfélkapun. Köszönöm
2018. márc. 24. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!