Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Jófogás háztól-házig szolgál...

A Jófogás háztól-házig szolgáltatása hogy működik pontosan? FONTOS! (lent)

Figyelt kérdés

Nem írták le a honlapjukon részletesen, hogy működik, ha a vevő szeretne tőlem rendelni valamit és azt futár viszi ki neki. Sokszor használom a Jófogást és nem voltak gondok vele, mert a vevőkkel sokszor személyesen találkoztam, vagy elpostáztam nekik simán az árut vagy ők maguk jöttek házhoz, ha nehéz az áru (pl. bútor). Most jelentkezett egy vevő, hogy kell neki a kosárpalánk és kifizeti a futárt, mert messze lakik.

Úgyhogy módosítottam a hirdetést, egyrészt az ár miatt (mivel leveszi), másrészt, hogy bejelöljem a szolgáltatást. Itt az a gond, hogy a módosítás után nem látok ikont vagy gombot. A címét tudom, de hogy kérjem meg a futárt, hogy vigye el a címzetthez?


Köszönöm, ha segítetek



2018. ápr. 4. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol a link hagy nézzem meg nekem milyen?

Úgy müxik hogy a feladáskor bejelölöd!

Megveszik tőled a cuccot, azaz leütik.

A gls kijön hozzád, elviszi a pakkodat.

Utána a cimzett utánvéttel kifizetni az összeget amibe a gls is benne van.

Ezt pár napon belül meg fogod kapni a számládra.

2018. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!