Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayon az én kérésemre beszerz...

Ebayon az én kérésemre beszerzett az eladó egy szép nagy guriga textilárut. Nem fizettem még érte, de szeretnék neki nemet mondani a magas postaköltség miatt. Hogyan?

Figyelt kérdés

Az eladótól szerettem volna venni X méter textilárut. Megkérdeztem, hogy Angliából mi a legolcsóbb szállítás. Erre mondta, hogy a királyi posta. Mondta hogy jövő hétre már meg is érkezik hozzá és kedden fent is lesz és fizethetek neki. Mondtam, hogy rendben és elköszöntem.

Nekem kétezer párszáz Ft-ot írt az ebay-es kalkulátor a szállításra, ezért gondoltam belefér és mondtam neki, hogy rendben van. Ezután berendelt az áruból és már ott tartunk, hogy finom célzásokat tesz arra vonatkozóan, hogy ideje volna fizetnem. Viszont én nem szeretnék plusz 13e Ft-ot (az első opció amit az ebay írt csak az lett volna ennyi szállítással együtt) fizetni csak a szállításért.

Kérdésem az lenne, hogy tud-e negatívan értékelni engem, vagy panaszt tenni?


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

EBaynek tudsz írni.

Javaslom, hogy amelyik országból jön, nézz ott helyi szállítót, aki magyar, és jön magyarba, olcsóbban elhozza.

2018. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A jó édes ***** válasza:
77%
Ha nincs számla (akár eBay-es, akár más), akkor nincs fizetési kötelezettséged sem. Ettől függetlenül cigányság nem átvenni azt az árut, amit direkt neked szerzett be az eladó - a Royal Mailnél olcsóbbat nem fogsz találni, csekkold le te is az oldalukon, hogy mennyiért küldik, s vedd rá az árust, hogy a legolcsóbb megoldással küldje, ne valami registered UPS Express szupercsomaggal.
2018. ápr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ők hoznak haza ebayről cuccot olcsón

2018. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Én is hasonló dolgokra gondoltam. Ha van még valakinek tapasztalata, javaslata nyugodtan ossza meg itt.
2018. ápr. 7. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!