Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Küldtem egy barátomnak MPL...

Küldtem egy barátomnak MPL postacsomagot, de nem tudták átvenni ezért az "ügyfél kérésére letétbe helyezve". Mit jelent ez pontosan? És mi van olyankor ha mondjuk senki sem jelentkezik a csomagért? Visszajut hozzám?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nem jelöltem be semmi, hogy e-mail vagy bármilyen más értesítés. Így is visszahozzák nekem adott esetben?
2018. ápr. 10. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Letétbe helyezve azt jelenti, hogy az illetékes csomagos postán átveheti, azt hiszem 5 napig, de attól is függ, milyen kézbesítéssel ment, mert van, amit 2 x visznek ki.

Ha a megadott ideig senki nem veszi át, akkor visszamegy a csomag a feladónak - de ezt is ki kell fizetned, a visszautat.

2018. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt jelenti hogy valszeg odament a csomagos postás de nem volt otthon az illető,a postás esetleg felhívta telefonon hogy mi legyen a csomaggal erre ő azt kérte hogy vigye a letétbe(a helyi postára)mert másnap se lesz otthon munkaidőben-a postán meg bármikor átveheti 5-10 napon belül.

Ha nem veszi át visszaküldik hozzád ~980Ft körül.

2018. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!