Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson miért nem válaszolna...

Jófogáson miért nem válaszolnak a privát üzenetre az eladók, egyáltalán akkor minek hirdetnek ha válaszolni se tudnak?

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam, hogy írok és ha olvasta amit írtam és visszaír akkor felhívom, beszélek vele. De mostanság írok meg írok csak - olvasta - olvasta jelenik meg szóval, cseszik visszaírni.


Nem hiszem el, hogy egy normális ingyenes hirdetési oldal sincs amin legelább egy értékelési rendszer, hivatalos telefonszámhoz kötött regisztráció sincs (Tudom Vatera, de az nekem kicsit drága)



2018. ápr. 15. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Hardverapro.hu-n van értékelés és ingyenes a hirdetésfeladás.
2018. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiszti, hiszti.

Fel kell hívni!


Nem minden jófogáson hírdető embernek van saját netje.

2018. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahol van telefonszám, hívd fel és kész.


sokkal bosszantóbb az, amikor valaki nem adja meg a telefonszámát se, mert hát nehogy már hívogassák. ellenben netközelben meg csak heti 2-3x van fél órára, és akkor így akar valamit eladni.

ha ez lenne a helyzet, megérteném...

2018. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ismerem a Hardveraprót jó eladási oldal, csak főleg számtec, okostelók, notik mennek ott. Most minek rakjak fel egy fűkaszát ha a kutya se ismeri azt az oldalt, csak akikket érdekel a telefonok világa.
2018. ápr. 15. 20:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja meg 5 év alatt halál komoly! a világon semmit nem tudtam eladni a hardverapron, pedig mélyen ár alatt adtam mindent de látszik, enyit ér az-az oldal ne utalj előre, mert átbaxnak és hasonlókkal qrták el bogék és a moderátorok ott, sok idióta miatt, akik nem tudják ifjoncoknak 0 értékeléssel nem utalunk 300ezreket.
2018. ápr. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!