Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vettem egy telefont, de...

Ha vettem egy telefont, de nem tetszik így utólag, akkor van rá esély, hogy visszafizetik az árát, vagy levásárolhatom az árát?

Figyelt kérdés
Media Marktban vettem, és még tart a vásárlás utáni 3 nap. Igen tudom, hogy mielőtt veszek valamit biztosra kellene mennem azzal kapcsolatban. Amúgy a termék továbbra is hibátlan állapotban van, és csak kipróbálás szinten volt használva.

2018. ápr. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"még tart a vásárlás utáni 3 nap": és akkor mi van?

Ha interneten vetted, akkor 14 napon belül indoklás nélkül visszaveszik. Ha boltban, akkor ez nem kötelességük, de megpróbálkozhatsz vele, maximum elküldenek.

2018. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"vettem egy telefont, de nem tetszik így utólag, akkor van rá esély, hogy visszafizetik az árát..."


Egyáltalán nem kötelessége a boltnak visszavenni, visszafizetni az árát, pusztán azért, mert Neked nem tetszik.mondjuk azt sem értem, hogy mia az, ami miatt egy felnőtt ember megvesz egy telefont - gondolom, nem 2 ft volt - és 2 nap múlva már nem tetszik. Ráadásul a Mediában még ki is lehet próbálni előtte a bemutató pultokon...

Megpróbálhatod visszavinni, de sok reményt ne fűzz hozzá.

2018. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jöhet a szokásos, szomorú nézés és közlöd, hogy a kislányodnak lett volna a telefon, de véletlen rosszat választottál ki és az ajándékozásnál derült ki.

S szeretnéd akár ráfizetéssel a helyes(azt a modellt, ami tényleg tetszik), megvenni helyette.

2018. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ezt a 3 napos hülyeséget honnan szeditek? Nem te vagy az első homályökör, aki ezt írja. Természetesen nincs ilyen.
2018. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell neten vásárolni. Ha nagyon boltban vásárolhatnék fetish van, akkor pedig bolti átvétellel kérni:D

Viszont nem kellene a kérdezőt csesztetni. Hétköznapi használatot egyáltalán nem tudsz tesztelni egy 300 ezres telefonon sem. Media Marktban azért is könyörögnöm kellett, hogy a phablet méretű készüleket had próbáljam már a zsebembe két alkalmazott jelenlétében... Pedig egy ilyen szélsőséges méretnél rohadtul számít a mindennapok során, hogy zsebben tartva mi a helyzet. Például rájöttem, hogy kedvenc rövidnadrágom zsebéből kifordult. Vagy mikor vettem volna elő instabil volt az egész mozdulat. Nem volt komfortos a használata. És hogy ez kiderüljön gyakorlatilag könyörögni kellett és percekig érvekkel rágni a füleiket. Az emberek többsége hagyta volna és pár nap múlva vitte volna vissza, mint a kérdező. Szóval a kereskedők csináljak rosszul. Nekik vannak hiányosságaik. Ne védjük már a multikat ennyire.

2018. dec. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!