Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelnék egy terméket PostaPo...

Rendelnék egy terméket PostaPont kiszállítással, de valamit nem értek. Hogy zajlik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Most egy pár napig nem leszek otthon így futáros házhozszállítás nem jöhet szóba.

A MediaMarkt-tól rendelnék egy terméket PostaPont kiszállítással, ott később át tudom majd venni.


Regisztráltam a MM honlapján, megadtam a SZÁMLÁZÁSI címet, de még SZÁLLÍTÁSI címet is kér a honlap, ahol ugyanúgy meg kell adni adatokat, név, irányítószám, lakcím stb és ki van írva, hogy "A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező" és ezek mind be vannak csillagozva.

Na de én nem a saját házamhoz szeretném kérni, hanem egy PostaPontra.

Ja és van még egy "Csomagátvételi pont címe" nevű, a SZÁLLÍTÁSI címtől KÜLÖN megjelölt hely, ahol még külön meg lehet adni a PostaPont címét.


Akkor most mit kell SZÁLLÍTÁSI cím helyére beírni, a PostaPont címét?

Meg utána még a "Csomagátvételi pont címe" helyre is mégegyszer meg kell adni a PostaPont címét, hogy biztosan oda érkezzen?



2018. ápr. 16. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
A te saját címed azért kell, mert a számlát a te nevedre, címedre állítják ki. Ettől a szállítás oda történik, ahova kéred
2018. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:
A szállítási és a postapont vagylagos kellene legyen, de odaírhatod szállításinak a postapontot. Ha van postapont úgyis oda küldik. Valahonnan én is rendeltem postapontra és jó dolog, bementem adatok, kikeresik fizet, kész.
2018. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális e még, de a szállítási cím megadásánál lehet jelölni olyat, hogy "egyezik a számlázási címmel" "eltérő" vagy valami ilyesmi. És OTT ha bejelölöd hogy eltérő, akkor kidobja hogy másik szállítási cím amit manuálisan megadsz (pl munkahelyit beírod) vagy áruházi átvétel vagy csomagátvételi pont. Ezt ilyen kis piktogramos kockákban tudod kiválasztani. Értelemszerűen ott a csomagpontot kijelölöd, és akkor ott lesz ahogy beírhatod manuálisan kézzel. Ne írd be úgy. :D Ott lesz a vezetéknév megadása felett, hogy a "csomagátvételi pontok listájához kattints IDE" na odakattintasz, beugrik egy kis ablak, pick pack / posta pont és beírod amelyik fajtát akarod a város/település nevét és kilistázza mik vannak. Arra nyomod rá hogy "kiválaszt",és utána csak a vezetéknén+ keresztnév megadása kell. :)
2018. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!