Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik facebookon az otthoni...

Akik facebookon az otthoni munka csoportban vannak?

Figyelt kérdés

kérdezni szeretnék,én otthoni meg internetes munka csoportban is fent vagyok.minden hirdetésre sajnos rögtön rengetegen irnak,igy nem tudom van- e ertelme nekem is, és aki kapott már további informáciokat,milyen munkák szoktak lenni? mit kell csinalni? köszönöm

sajnos nem is vagyok nagy informatikus mit erdemes tanulnom? imadok szinkronizalni igaz hogy a fevarr.hu-n ezzel is lehet penzt keresni?


2018. ápr. 18. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Minden hirdetéshez érdemes írni, a kommentelők csak kis része komoly érdeklődő.
2018. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én is ott találtam meg az összes munkámat.

A legtöbb munka az termék értékesítés pl nuskin,forever,farmasi.

Én fruit moneyt csinálom meg Jugl-t. Nem gazdagodtak meg egyikből sem, de fizet. Nekem az volt a célom, hogy fedezze a bérletem ami 20 ezer egy hónapban, ez összejött lassan duplán is megvan a pénz :)

2018. ápr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!