Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit csinál egy beszerző?

A beszerzés feladatairól sokat olvastam,de konkrétan mit csinál egy beszerző? Mi a feladatköre egy multinál például?

Válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: beszerző, beszerzés, feladat, munka, kör, multi, beszállító, logisztika

2018. ápr. 19. 13:26  Privát üzenet  

A válasz
Hát intézi a rendszeres és egyedi igények alapján felmerülő beszerzési igényeket. Kérdés, hogy milyen cégről van szó. Magyarul ő rendeli a munkához szükséges dolgokat, vagy ha kereskedelmi cégről van szó, akkor ő rendeli azokat a termékeket, amiket a cég tovább értékesít. Természetesen itt akár a teljes rendelési folyamat is az ő felelőssége lehet (tehát akár legkedvezőbb ajánlat megkeresése pályáztatás útján, a a termékek szállításának megszervezése stb-stb)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 19. 15:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nehéz a munkájuk? Úgy hallottam elég stresszes és mindig képbe kell lenni a dolgokkal, ha valami baj van rajtuk csattan az ostor. Illetve milyen a fizetés?

# 2/2Időpont ápr. 9. 00:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha beszerző vagyok egy webshopnál, milyen adót kell bevallanom magam után, és milyen módon?
Mennyit keres egy kezdő beszerző és fuvarszervező Budapesten?
Beszerzőként (közgazdász bsc végzettséggel) mekkora a reális kereset ebben a szakmában a nagyobb multiknál? (Continental/Audi/Valeo) Kezdjük 0 év tapasztalattal és mondjuk 4 év...
General Electric vagy Knorr-Bremse? Fuvarszervező, beszerző pozícióban vagyok érdekelt, és a két cég között vacilálok. Pályakezdőként helyezkednék el.
Angolul mi a pontos megfelelője a beszerző foglalkozásnak?
FONTOS! Milyen kulcsmondatokat használ egy beszerző egy telefonos beszélgetésen ha az angolul történik?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!