Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kifogják-e utólag állítani a...

Kifogják-e utólag állítani a számlát?

Figyelt kérdés

Aminap jelentkeztem nyelvvizsgára, és ugye az első nyelvvizsga ingyenes ha sikeres.

Viszont ahhoz, hogy visszakapjad az összeget, kell névreszóló áfás számla is. Postai úton lett fizetve rózsaszín csekkel és a közleménybe fel kellett volna tüntetni az igényt, de ez nem történt meg. Helyette másnap írtam egy emailt a címzett helyszínre és mivel még az összeg sem érkezett meg a hétvége miatt, így az emailt sem olvasták még. Csatoltam nekik amit a posta lepecsételt. Mennyi az esélyem, hogy kiállítsák, esetleg mit kell még tennem az ügy érdekében?


2018. ápr. 22. 09:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!