Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehetek riporter? Vagy...

Hogy lehetek riporter? Vagy utazós riporter?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hónapja volt egy iskolai feladat amiben meg kellett riportálni egy család tagot. Valójában számomra egy roppant izgalmas feladat volt. És több olyan kérdés volt amihez hozzáfűzték hogy nagyon jó kérdés. Elkezdtem azota kutatgatni és rájottam hogy ezt szeretném csinálni és elvileg van tehetségem is hozza mivel azota több riportot csináltam. Szoval hogy lehetnék riporter? De az is számomra nagyon izgalmas lenne mint minden riporternek készülő embernek hogy más országomat megismerjen és ott olyan emberekkel készitsen riportot akivel másnak nincs nagyon lehetősége. Angolt fogok tanulni a szakgimnáziumba viszont gondolom egyetemen lesz több nyelv. Szóval ezek lennének a kérdéseim. Válaszotokat előre is köszönöm.

2018. ápr. 25. 18:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem semmi akadálya.
2018. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy riporter legfontosabb tulajdonsága, hogy találékony és ötletes.
2018. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve hogy milyen egy riporter napja esetleg mikor nincs semmi dolguk. Esetleg nincs olyan történés vagy mást küldenek.
2018. ápr. 25. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Azt remélem tudod, hogy manapság a riportok kb 99%-a telefonon (skype-on, vagy hasonló technika segítségével készül), és egyre kevesebbet utaznak a riporterek?
2018. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!